Skocz do zawartości
  • 0

Mały pokaz imieninowy


JMJ Pirfotechnics

Pytanie

Witajcie,
Mam przygotować skromny pokaz z okazji imienin (nie moich, tylko zleceniodawców, chociaż moje wypadają w podobnym terminie ;)).
Budżet jest mały - 250zlotych, ale możliwości sporo większe;
Po pierwsze, teren jest ogromny, w formie lekko pochylej. Publiczność może stać na dole lub na gorze. W związku z tym nie ma ograniczeń w użyciu wachlarzy, układów W, FAN, itp.
Ponadto teren jest całkiem malowniczy, ale tego wykorzystanie już mogę sam zaplanować.
Dostałem jednak ważne kryterium które mnie trochę ogranicza - pokaz ma być w miarę możliwości cichy. Dogadałem się tak, ze większość materiałów nie będzie powodowała huku, albo będzie on tylko minimalny, co nie oznacza, ze w ogóle go nie będzie. Dam oczywiście normalne kostki w środku i finale.
Czas pokazu, jaki chce osiągnąć, to 3 minuty. Myślę ze przy takim budżecie i warunkach jest to do osiągnięcia.
Oto co sobie wstępnie zaplanowałem, wg. kolejności odpalania:
1) Dwa wulkany silberfacher w tym samym czasie
2) Dwie wyrzutnie TB-33 Wrona w tym samym czasie, ładunki krzyżujące się lub w V, pośrodku pojedyncze ładunki z kostek.
3) TB-60 60 shots
4) TB-15 9 shots
5) Finał - JW1018 + 2x szelka 2"
Jak jednak widać, plan ten ani nie osiąga wyznaczonego czasu, ani budżetu, ani nie jest super widowiskowy. DO tego TB-33 nigdzie nie jest w tej chwili dostępna.
Stad tez moja prośba do Was o pomoc w wymyśleniu alternatywy dla tych TB-33 oraz dokombinowaniu reszty pokazu.
Zakupy preferowałbym zrobić w sklepie taniefajerwerki.pl, ale mogę tez zrobić inne zamówienia w innych sklepach - budżet na wysyłki jest liczony oddzielnie ;).
Pokaz odpalany będzie z systemu. W ostatni weekend lipca pod Krakowem, jeśli to kogoś interesuje, ale nie bede mial czasu na zakupy tam.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Walnij szelki i JW1018 na QM na jednym kanale, a rozdziel silberfachery, tj najpierw strzel 1 w środku, i w połowie palenia odpal 2 pozostałe po bokach, dokup czerwone strobo z tripla i odpal razem z pierwszym silberfacherem

Przewidujący jesteś, bo akurat te srobki mam pod ręka :D.
Spróbuję rozdzielić i je dać gdzieś .
Dzięki za rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedy to strzelasz? Jak chcesz to mogę Ci pożyczyć system jak Ci w czymś pomoże...

EDIT: Aaa, doczytałem. Trochę za późno ogarnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Opis pokazu, zdjęcia i cala resztę znajdziecie TU
Dziękuje wszystkim za pomoc, pomysły i dobre rady.
Udało mi się dzięki temu zrealizować dobry pokaz, z którego publiczność była bardzo zadowolona, i załatwić sobie szanse na kolejne zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...