Skocz do zawartości
  • 0

problem z instalacją gry


blazej

Pytanie

Witam
Przy instalacji FWsim nie wiem dokładnie jaka to wersja wyskakuje mi taki błąd:http://img145.imageshack.us/img145/9517/sssya.png po zakończeniu instalacji i przy każdym sprubowaniu uruchomienia gry wyskakuje mi cos takiego:http://img442.imageshack.us/img442/5536/ssss2.png wiecie o co chodzi? Proszę o pomoc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bo jak się ściąga grę pirata z jakiejś dziwnej strony to tak jest. Widać pisanie w poprzednim temacie nie daję ci do zrozumienia że nie ma pełnych wersji za darmo tej gry. Teraz to tylko zobacz czy nie masz wirusa na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo jak się ściąga grę pirata z jakiejś dziwnej strony to tak jest. Widać pisanie w poprzednim temacie nie daję ci do zrozumienia że nie ma pełnych wersji za darmo tej gry. Teraz to tylko zobacz czy nie masz wirusa na kompie.



jestem pewien ze to cos u mnie,dlatego że u brata działa i jest full ;) przed chwilą mu dałem żeby to pobrał i spróbował zainstalowac.On nie miał żadnego problemu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jestem pewien ze to cos u mnie,dlatego że u brata działa i jest full ;) przed chwilą mu dałem żeby to pobrał i spróbował zainstalowac.On nie miał żadnego problemu ;)

Pozwól że nie będę tego komentował ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1) To nie jest forum na takie pytania
2) To nie jest dział na takie pytania
3) Osobiście uważam za głupotę dawanie bratu do pobrania gry z pirackiej strony, która nie działa u mnie i może mieć 1500 wirusów, ale cóż...
Podsumowując, temat zamykamy, a Ciebie osobiście ostrzegam słownie, ze warto czytać regulamin. Za kolejny taki post będzie warn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1) To nie jest forum na takie pytania
2) To nie jest dział na takie pytania
3) Osobiście uważam za głupotę dawanie bratu do pobrania gry z pirackiej strony, która nie działa u mnie i może mieć 1500 wirusów, ale cóż...
Podsumowując, temat zamykamy, a Ciebie osobiście ostrzegam słownie, ze warto czytać regulamin. Za kolejny taki post będzie warn.


Wirusów może nie mieć ale nikt Ci nie pomoże z instalacją pirackiego oprogramowania... jeśli był by to oryginał to oczywiście ale piractwu mówimy NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co to za problem kupić program za 75zł?

Najnowsza wersja 2.0 nie zadziała wam na żadnym innym komputerze niż dla tego, dla którego została kupiona. Jedyne co możecie mieć to stare i mało funkcjonalne wersje 1.0, które się gdzieś w necie zapodziały i gdzieś są linki do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz mpi ja tam te 75 zł wole wydać na fajerwerki w realu : d. Kij, że stara wersja, ale pobawić się można : ). Dobra, bo spam się tylko robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...