Skocz do zawartości
  • 0

Problem z filmami na Youtube


KrychFire

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może wyloguj się z konta i zaloguj lub włącz inną przeglądarkę zamiast np google chrome to włącz mozille..

Powiedz czy zadziałało :)



endriu123457


Mozille cały czas używam , próbowałem się wylogować i zalogować i nic nie pomogło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mozille cały czas używam , próbowałem się wylogować i zalogować i nic nie pomogło...




zainstaluj google chrome może coś pomoże a jak nie pomoże to sformatuj kompa też tak miałem sformatowałem kompa i było wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli dalmatyńczyki ? ;) Powiem Ci tyle spróbuj jeszcze raz. Wczoraj yt było zapchane przez ten skok i mi wogle nie działało. Miałem tak kiedyś za 4 razem było dopiero dobrze.


JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem tak kiedyś za 4 razem było dopiero dobrze.


sformatuj kompa też tak miałem sformatowałem kompa i było wszystko dobrze


znaFcy. :D
Czasem zanim się zamierza coś powiedzieć, wypadało by sie dokształcić. Te paski są wynikiem konwersji pliku wideo, różne kodeki lub zmiana rozmiaru filmu mogą to wyeliminować.

Więc jeśli masz zły plik możesz to wysłać i miliard razy a będzie ten sam problem. Więc nie gadaj proszę bzdur, że za 4 razem ci się naprawiło. Sformatowania kompa nawet nie skomentuje, tak jakbyś serwerownie YouTube miał na dysku że coś sie naprawiło. Szkoda słów, większej głupoty nie widziałem. :)

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=rc9W9Kn00K0 i po zrobieniu filmu w HD nie będzie żadnych pasóków itp. Sam to przerabiałem i działa. Jeżeli nie obrabiasz filmów VMM to poszukaj na tej stronie innej wersji kodeku :)


Kolejna nieprawda. Wszystko zależy od formatu oryginału a formatu po konwersji. Np. Jak nagrałeś w full hd poprzez AVCHD i przekonwertowałeś na też HD 1280x720 MPEG 2 to paski będą również :) Na to nie ma zasady, tylko trzeba pokombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

znaFcy. :D
Czasem zanim się zamierza coś powiedzieć, wypadało by sie dokształcić. Te paski są wynikiem konwersji pliku wideo, różne kodeki lub zmiana rozmiaru filmu mogą to wyeliminować.

Więc jeśli masz zły plik możesz to wysłać i miliard razy a będzie ten sam problem. Więc nie gadaj proszę bzdur, że za 4 razem ci się naprawiło. Sformatowania kompa nawet nie skomentuje, tak jakbyś serwerownie YouTube miał na dysku że coś sie naprawiło. Szkoda słów, większej głupoty nie widziałem. :)

pozdro


Słuchaj Mpi ale jak przesyłam sprosto z karty to mam ten sam problem :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchaj Mpi ale jak przesyłam sprosto z karty to mam ten sam problem :!


A co ma nośnik do rzeczy? :)
Nie mówie o nośnikach, przecież plik z każdego nośnika jest identyczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...