Skocz do zawartości
  • 0

Niewiem czy warto...


Korsarz96

Pytanie

Witam ! Mam kilka pytań co do zamawiania przez neta. Otóż :
1.Jaki sklep wybrać fajerwerkimarket.pl czy fajerwerki-korsarz.
2.Czy w ogóle warto kupować przez neta bo chcę tak do 200-250zł
3.Jeżeli nie przyjdzie wszystko lub przyjdzie zniszczone to czy długo trwa reklamacja i czy jest prosta do zgłoszenia.
4.W jakim okresie najlepiej zamawiać przed gwiazdką po Bożym Narodzeniu ?? 1 grudnia byłby dobry ???

Z góry bardzo dziękuje. Chciałbym tylko wspomnieć, że kupowałbym pierwszy raz fajerwerki przez neta :)

Pozdrawiam Korsarz96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Wybierz sklep jaki najbardziej spełnia Twoje oczekiwania odnośnie dostępności preferowanych produktów, zerknij też na fajerwerki-net.pl i zapoznaj się z ich ofertą.
2. Zakupy przez internet są sensowen, ponieważ masz dużą szerokość asortymentową przy stosunkowo rozsądnych, które zazwyczaj są niższe niż w sklepach stacjonarnyh.
3. Jeżeli nie przyjdzie wszystko, wtedy telefonicznie kontaktujesz się z obsługą sklepu, w którym dokonałeś zakupu i wyjaśniasz brak i ewentalną dosyłke brakujących produktów/rekompensate. Uszkodzenia zdarzają się rzadko, bardzo rzadko, ale zaleca się sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. W razie uszkodzeń kurier spisuje protokuł uszkodzenia na podstawie, ktrórego sklep może żadać odszkodowania/zwrotów kosztów przesyłki itd. od przewoźnika.
4. Co do okresu zamawiania to na pewno nie warto zwlekać z zakupami do okresu przedgwaizdkowego, ponieważ:
- Ceny mogą wzrosnąć, jest to spowodowane rosnącym gwałtownie popytem.
- Maleje dostępność produktów.
- Czas realizaji zamówienia może ulec wydłużeniu ze względu na:
- Zwiększoną liczbe zamówień składanych w sklepach.
- Zwiększoną liczbę paczek wysylanych firmami kurierskimi (okres przedświątecznego szaleństwa zakupowego).
- Warunkami atmosferycznymi (mrozy, śniegi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha dzięki za odp. Ale jesli chodzi o pkt 3 i 4 :
3.Moge odpakować przy kuriwrze i jeżeli będzie coś uszkodzone to mam prawo nie zapłacic za t oczy jak ??
4.To w jakiej dacie najlepiej ?? w połowie listopada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. To zależy co chcesz kupić z roku na rok powstaje co raz więcej sklepów z fajerwerkami, masz wątpliwości to poczytaj w dziale Sklepy itnernetowe OPINIE O SKLEPACH SĄ GŁÓWNIE POZYTYWNE
2. Moim zdaniem za tą kwotę to warto. Nawet za 100 zł było by warto.
3. To zależy od sklepu, lecz rzadko zdarzają się pomyłki.
4. Na pewno nie po Bożym Narodzeniu, ponieważ paczka może dojść nie na czas. Radziłbym kupować teraz póki jest jeszcze w miarę tanio. 1 grudnia powinien być dobrym wyborem.

Jeśli miałbyś problem z ułożeniem stuffu załóż temat a na pewno pomogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha dzięki za odp. Ale jesli chodzi o pkt 3 i 4 :
3.Moge odpakować przy kuriwrze i jeżeli będzie coś uszkodzone to mam prawo nie zapłacic za t oczy jak ??
4.To w jakiej dacie najlepiej ?? w połowie listopada ?



3. Procedura jest taka, że wpierw musisz zapłacić kurierowi za paczke, podpisać jej odbiór, następnie dopiero możesz przy nim tą paczke otworzyć i sprawdzić jej zawartość. Wtedy w razie braku lub uszkodzenia spisuje się protokół. Jeżeli będziesz widziłał, że paczka jest uszkodzona mechanicznie - zawiódł kurier, jeżeli taśmy firmowe będą nieruszone, a w paczce okaże się brak, wtedy sprawe wyjaśniasz z nadawcą paczki.
4. Druga połowa listopada to najbezpieczniejszy czas. Wtedy oferta jest zazwyczaj maksymalna, później będzie pomniejszać się z każdym dniem zbliżając się do Sylwestra (zazwyczaj pomnijesza się o najbardziej topowe produkty). Sklepy cząsto organizują różne promocje by przyciągnąć klientów (promocja Mikołajkowa, weekend darmowej przesyłki), dlatego jednoznaczne zdefiniowanie najlepszego terminu do zakuów jest ciężkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnośnie sklepów to absolutnymi pewniakami jeżeli chodzi o towar i jakoś obsługi są taniefajerwerki.pl oraz fajerwerki-korsarz.pl/sklep . Z tych sklepow zawialem juz kilka/kilkanaście razy i ZAWSZE wszystko było super , a dostawa błyskawiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Juz postanowiłem ! Zamawiam przez fajerwerkimarket.pl i 11 listopada to mam nadzieje że na 14 mi przyjdzie. Wtedy urodziny siostry to jeszcze coś jej odpale w prezencie
:D

Bardzo dziękuje wszystkim za odp. Pozdrawiam Korsarz96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...