Skocz do zawartości
  • 0

Czy pojawią sie znowu w marketach takie same fajerwerki jak w zeszłym roku?


kendzior98

Pytanie

Chciałbym dowiedzieć sie czy będą sprzedawane takie same fajerwerki jak w zeszłym roku? Najbardziej interesuje mnie Biedronka i Lidl. Niedługo zamawiam paczke na fajerwerkimarket.pl za 130 zł. (prawie same petardy) i mam już zaplanowane wyrzutnie które chciałbym kupić w marketach. zastanawiam się czy kupić w internecie wyrzutnie czy poczekać do grudnia kiedy w marketach będą.
Proszę o odpowiedź CZY W MARKETACH BĘDĄ SPRZEDAWANE TAKIE ARTYKUŁY JAK W ZESZŁYM ROKU. Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chłopie skoro juz zamawiasz petardy to zamów i wyrzutnie i rakiety... Wyjdzie taniej niż w markecie i nawet z lepszym efektem.
Jeżeli chcesz pomocy w ułożeniu stuffu napisz mi na GG :D Lub na PW
GG-20778972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Biedronce odkąd pamiętam jest Jorge. Co jakiś czas robią niewielkie zmiany w asortymencie. Ogólnie to możesz spodziewać się moździerza, małego zestawu rakiet, dużego zestawu rakiet, małej wyrzutni, dużej wyrzutni, małego zestawu różności, dużego zestawu różności.


w lidlu bedzie to samo + parę nowości.

Lol? Jak rok temu wyjątkowo był Jorge w Lidlu, a wcześniej nigdy tak nie było. Był Super Power i Śmieszek. Skąd wiesz, że będzie to samo w tym roku?

Jak co zapodaję temat z ofertami marketów z poprzednich lat. W pierwszym poście masz listę ze wszystkim.
http://www.forumfajerwerki.pl/topic/526-zdjecia-gazetki/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Biedronce odkąd pamiętam jest Jorge. Co jakiś czas robią niewielkie zmiany w asortymencie. Ogólnie to możesz spodziewać się moździerza, małego zestawu rakiet, dużego zestawu rakiet, małej wyrzutni, dużej wyrzutni, małego zestawu różności, dużego zestawu różności.


Lol? Jak rok temu wyjątkowo był Jorge w Lidlu, a wcześniej nigdy tak nie było. Był Super Power i Śmieszek. Skąd wiesz, że będzie to samo w tym roku?

Jak co zapodaję temat z ofertami marketów z poprzednich lat. W pierwszym poście masz listę ze wszystkim.
http://www.forumfajerwerki.pl/topic/526-zdjecia-gazetki/

A kto Ci powiedział że wyjątkowo. Napisz sobie do działu obsługi klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy będzie to samo w marketach to nawet "najstarsi górale tego nie wiedzą''.. Gdybym miał w tej chwili jakąś kwotę to bym zamówił co też Ci radzę zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A kto Ci powiedział że wyjątkowo. Napisz sobie do działu obsługi klienta.

"Wyjątkowo" - mam na myśli, że w całej historii ofert lidlowych zdarzyło się tak raz (ostatnio). Co nie oznacza, że oferta z Jorge miałaby się nie powtórzyć za rok. Skoro pytałeś się obsługi klienta i tak odpowiedzieli, to nie będę się tutaj z Tobą forsował. Po prostu warto jest podawać informację razem z jej źródłem pochodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja niewiem poco ta dyskusja skoro zamawia przez neta petardy to nie lepiej mu będzie kupić odrazu wyrzutnie i tam inne..... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mantis - to je jacuqm, tego nie przegadasz!

Nikt nie wie co i w jakiej cenie będzie w marketach i wszelkie próby przewidywań są bezcelowe. Pewne jest tylko, że w Tesco będzie Jorge i to w wysokich cenach, a postów typu "wiem co będzie w Lidlu, bo mama dzwoniła i powiedzieli" nie należy brać na poważnie ;)

Zamykam ten temat i do ofert sklepów (choćby gazetkowych) nie chce widzieć podobnych, bo będę nagradzał autorów, a tematy kasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...