Skocz do zawartości
  • 0

Pierwszy pokaz


Milukssg

Pytanie

Witam Serdecznie !
Mam w planach zrobić mój pierwszy pokaz w życiu , niestety dosyc mały ponieważ środki pieniężne w moim wieku nie są zbyt duże.Ale nie po to zakładalem ten temat, mianowicie chodzi mi o wyrzutnie moze byc jedna konkretna badz dwie slabsze , cena nie moze przekraczac 50zł , dodam również ze zakupu dokonam na sklepbigfun.pl.Będę posiadał również wyrzutnie kątową NEW AGE , jakbyście mogli podajcie kolejność , lecz myślę że NEW AGE na finał odpalić.Konkretnie chodzi mi o wyrzutnie dynamiczną,im więcej strzałów tym ciekawie i co oczywiste najbardziej zależy mi nie na ilosci strzałów lecz na efektach.Z góry dziękuje za jakiekolwiek porady !
Pozdrawiam Serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cudak battery JW25 - 29zł

GULIWER SM9858 - 25zł

To wyjdzie 54zł na efektach się nie zawiedziesz. Wybrałem ci dynamiczne , rożnie efektowo kostki. Kolejność odpalania :
Guliwer , Cudak , New Age ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jw07 mars

Green Cuba z komety

Soul z Jorge

Punk z Jorge

to wyjdzie jakieś 50zł



A co do Jw25 to według mnie ta kostka jest dynamiczna ale efekt ma koszmarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam Serdecznie !
Mam w planach zrobić mój pierwszy pokaz w życiu , niestety dosyc mały ponieważ środki pieniężne w moim wieku nie są zbyt duże.Ale nie po to zakładalem ten temat, mianowicie chodzi mi o wyrzutnie moze byc jedna konkretna badz dwie slabsze , cena nie moze przekraczac 50zł , dodam również ze zakupu dokonam na sklepbigfun.pl.Będę posiadał również wyrzutnie kątową NEW AGE , jakbyście mogli podajcie kolejność , lecz myślę że NEW AGE na finał odpalić.Konkretnie chodzi mi o wyrzutnie dynamiczną,im więcej strzałów tym ciekawie i co oczywiste najbardziej zależy mi nie na ilosci strzałów lecz na efektach.Z góry dziękuje za jakiekolwiek porady !
Pozdrawiam Serdecznie !



WItamy na forum i zachęcamy do poczytania o takich problemach jakie ty masz w tym poście. Tu na forum o fajerwerkach powiedziane zostało już wszystko. Polecam też poczytać i poszukać. Prawde mówiąc za 50 zł pokazu nie zrobisz. Ja na twoim miejscu dołożył bym 50 zł i za 100 juz coś efektownego by było.

Poszukaj na forum troszkę a nie czekaj na gotowe. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na forum jestem od bodajże 2 lat , wiem co gdzie jest,ale tak jak już napisałem jest to mój pierwszy pokaz i chciałbym porad od straszych i bardziej doswiadczonych osob ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to dlatego napisałem ci abyś zwiekszył budżet pokazu bo za 50 zł nie zrobisz nawet mini pokazu :)

Ja za 100 zł z groszami zrobiłem pokaz na panieński mojej siostry i wyszło 45 sekund fajnej sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozumiem , lecz przy moim wieku naprawde cieżko jest tak ogarnac 5 dych , chyba niestety wychodzi na to ze bede musial sie pobawic w normalnie odpalanie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ostatecznie można to tak ogarnąć:

Początek:
Strobo np. z komety
nastepnie rzymiaki paczka 12 sztuk po 10sh
kostka ballet
kostka triplex txb820
jakiś cudak albo guliwer i cos na finał.

Łączysz lont i masz krótki pokaz za 50 zł :)/>


albo robisz tak

fire1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To tak,produkty podałem z cenami podałem z bf ;) ;

Nazwa produktu Suma


» ELBRUS
Symbol: U20024

Ilość:

Usuń:
2,49 zł


» Kolorowe kulki
Symbol: TXC335

Ilość:

Usuń:
5,99 zł


» Mars - Seria BIG BANG
Symbol: JW07

Ilość:

Usuń:
16,80 zł


» Katmandu
Symbol: JW26

Ilość:

Usuń:
29,99 zł


» ZESTAW PROMOCYJNY 50+ ( numer 1)

Ilość:

Usuń:
0,99 zł
Razem: 56,26 zł

to tak ;

pierw fontanna
następnie ; txc335
MC3 z zestawu
JW07
JW26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


ZESTAW PROMOCYJNY 50+ ( numer 1)

Ilość:

Usuń:
0,99 zł
Razem: 56,26 zł

to tak ;

pierw fontanna
następnie ; txc335
MC3 z zestawu
JW07
JW26


Dolicz do tego 23 zł kosztów przesyłki i masz 79 zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dziękuje wszystkim którzy wzieli udział w dyskusji , w niedługim czasie wrzucę to co wybrałem.
Szczególne podziękowania dla użytkownika Korsarz98 i dla dobrego ziomka Matiego88
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...