Skocz do zawartości
  • 0

Głośna syrena + zestaw do 200 zl


firstmate

Pytanie

Dobry wieczór

Mam małą prośbę w podpowiedz która z rakiet daje głośną syrene.
Jeszcze kilka lat temu w poznaniu mialem okazje kupic rakiete (nie pamietam rzecz jasna nazwy i producenta), ktora powalila mnie swoja glosna syrena na starcie, na koncu w zasadzie efektu nie bylo wielkiego (nie wiem uszkodzona itp) ale syrena byla bardzo glosna. Stad moje pytanie, mozecie podpowiedziec jaka wybrac ? znacie jakis dobry produkt jesli chodzi o rakiety.

2 temat;

Szukam jakiegos materialu od 150 - 200 zl
Maja to byc raczej wyrzutnie, fontanny, mozdzierze
Jaki sklep polecacie do tego typu zakupow

Dziekuje za ewentualna odpowiedz
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam!

Rakiety z gwizdem nie są bardzo popularne w Polsce, raczej spotyka się je w Niemczech i w Holandii, u nas dominują efekty wizualne, typowo akustyczne są o wiele rzadsze.

Pierwszy produkt, który przychodzi mi na myśl i może odpowiadać Twoim upodobaniom to P0010 importera Kometa. Nie jest to co prawda rakieta, lecz prowizoryczna girandola, jednakże gwizd przy starcie jest imponujący!

Poniżej zdjęcie:

32-74-large.jpg

Przykładowy film z przedstawionym efektem:

http://www.youtube.com/watch?v=YAGWrofiias

Cena detaliczna to ok 12-13 zł za 4 szt. - http://fireworld.pl/product.php?id_product=32

Nawiązując do drugiego tematu, wklejam poniżej przykładowy zestaw skomponowany w moim sklepie:

FtGk5.jpg

Koszt fajerwerków: 198.06 zł
Koszt dostawy: 0 zł przy przedpłacie, 4,99 zł przy pobraniu

Taka kompozycja zawiera produkty z wskazanych przez Ciebie kategorii i powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam ci www.sklepbigfun.pl bardzo fajnie,tanio i szybko :) Dodatkowo dostaniesz zestaw promocyjny 34% z 200zł czyli 68zł w produktach pirotechnicznych :) Więcej na ich stronie Stuff ułoże ale później xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba wiem o ktora rakiete Ci chodzi, też je miałem.
To były takie rakietki z szarą poligrafią firmy Svea, ( chyba nazywały sie ,,bullet" albo cos w tym stylu , juz dokladnie nie pamietam) ktore miały tylko taki bardzo mocny gwizd i świeciły na czerwono podczas wznoczenia.
Podobny efekt wydaje mi sie ze uzyskałbyć rzymskim ogniem ,,hydra hummer" ale to juz niech sie wypowie ktos kto go miał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba to to

Srry za double post , pisze z tel i nie mam funkcji edit.


Heh, chyba jednak nie to.
Tak na powaznie kiedy rakieta wystartowala, a bylo to miedzy blokami to 85 % balkonow otworzylo sie po starcie rakiety.
Kojarzy mi sie (nie jestem pewien) ze byla w rozowym plastikowym opakowaniu (tzn jak byla wykonana)......

Efekt byl raczej podobny jak ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...