Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki na urodziny za 100 zł


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Witam.

Tak jak w temacie proszę żebyście wybrali fajerwerki ze strony www.fajerwerkimarket.pl Pokaz ma być na urodziny mojego Ojca.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Michał

A i zapomniałem o jedej sprawie trzeba coś wybrać efektywnego na finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Strasznie mały wybór. Nie kupuj tam. Jak już musisz to

JW06 Kasjopeja

JW08 Wenus

JW25 Cudak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michał

Strasznie mały wybór. Nie kupuj tam. Jak już musisz to

JW06 Kasjopeja

JW08 Wenus

JW25 Cudak

 

Jak możesz to doradź mi z jaiej strony kupić i co wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja najbardziej polecam Ci korsarza. Duży wybór wyrzutni z fajnymi efektami.

fajerwerki-korsarz.pl/sklep/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michał

Ja najbardziej polecam Ci korsarza. Duży wybór wyrzutni z fajnymi efektami.

fajerwerki-korsarz.pl/sklep/

 

No dobra zdecydowałem się na ten sklep a co polecasz po przemyśle że wydam 200 zł. Pokaz ma być na urodziny więc coś efektownym finałem. Myślałem żeby na finał dać tą wyrzutnie JW408 - Show of Fireworks co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW408 jak na finał jest idealna. Polecam kupić również JW90 i Kasjopeje lub Wenusa. Mają one naprawde warte uwagi efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, odpuść sobie ten sklep internetowy i wybierz coś z tańszą dostawą. Lub kup od importera gdzie można kupować produkty w ilości jakiej sie chce a dostawa jest liczona od wagi zamówienia. Takim importerem jest firma Arka z Poznania http://www.pirotechnika.alpha.pl/public/index.php. Jednak nie patrz na strone bo ceny są duże. Poszukaj http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9544-promocja-50-na-fajerwerki-arki/page__st__40 w tym temacie cennika. Ceny są o ponad 50% niższe. Jest to bardzo dobra oferta właśnie dla takich osób. Najlepiej wszystkie pytania kieruj do nich na e-mail. Możesz też się skontaktowac telefonicznie :) Co do innych sklepów, jeżeli jesteś w stanie zapłacić 25zł za wysyłke nie ma problemu. Jednak masz tam szerszy wybór produktów, polecam stronę taniefajerwerki.pl oraz fajerwerki-net.pl.

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...