Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 1200 zł na 18-nastkę siostry.


Gość Przemek

Pytanie

Gość Przemek

Tak jak w temacie. Proszę o ułożenie stufuu do 1200 zł, oczywiście tylko wyrzutnie. Siostra ma 18-nastkę. Nie chcę dać du**, więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Chcę, żeby znalazło się tam sporo one rowów, oraz szelek 2". Mam 3 rury fiber. Dokupię papierowe. Możliwe, że będę strzelał na systemie typu RF32B. Robiłem już nieraz pokazy, lecz na samym loncie. Temat, dlatego tak wcześnie, ponieważ chcę zakupić na wyprzedażach. Fajnie jeśli było by tam kilka kątówek.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Przemek

Tak jak w temacie. Proszę o ułożenie stufuu do 1200 zł, oczywiście tylko wyrzutnie. Siostra ma 18-nastkę. Nie chcę dać du**, więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Chcę, żeby znalazło się tam sporo one rowów, oraz szelek 2". Mam 3 rury fiber. Dokupię papierowe. Możliwe, że będę strzelał na systemie typu RF32B. Robiłem już nieraz pokazy, lecz na samym loncie. Temat, dlatego tak wcześnie, ponieważ chcę zakupić na wyprzedażach. Fajnie jeśli było by tam kilka kątówek.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Dodam, że chciałbym żeby pokaz trwał ok 4-5 minuty, ale zarazem żeby był dośyć dynamiczny i różnorodny.

Bardzo zależało by mi na wypowiedzi osób doświadczonych takich jak: Firawerkoman,Capensis,Velibrum,JMJ Pirfotechnics, Arturo :), itd., co nie znaczy że odpowiedzi innych użytkowników nie będę brał pod uwagę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

Proszę o pomoc, nie chcę naciskać, ale chcę to dobrze zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno coś doradzę ale trzeba poczekać na oferty sklepów bo bez sensu teraz ustalać jak nie wiadomo tak na prawdę ile towaru za 1200PLN będziesz mógł nabyć, ja od siebie napiszę że taniefajerwerki.pl też coś szykują :)

Wtedy dam Ci listę produktów i krótki poradnik co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

Na pewno coś doradzę ale trzeba poczekać na oferty sklepów bo bez sensu teraz ustalać jak nie wiadomo tak na prawdę ile towaru za 1200PLN będziesz mógł nabyć, ja od siebie napiszę że taniefajerwerki.pl też coś szykują :)/>

Wtedy dam Ci listę produktów i krótki poradnik co i jak

Bardzo dziękuję, chciałem Tylko zobaczyć taki wstępny zarys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

Na finał chciałbym dać coś takiego : 2x JW1000 plus kilkanaście szelek flover wave na raz. Możę jakąś kostke typu Grenlandia. Chcę żeby finał wgniótł w ziemię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

Sory za offa, ale nie da się edytować. Jeśli by wyszło z systemem to chciałbym zrobić jakąś sekwencję z ss,min. Tylko nie wiem czy warto od razu rzucać się na głęboką wodę .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Następna sprawa, zaczynasz wulkanami czy kostkami ? Zakupy z jednego sklepu czy kilki, wliczają sie w tą cene wysyłki ? Zapały pirotechniczne do systemu w tej cenie czy poza ? Strzelanie z jednego miejsca czy kilku ? Takie małe pytania trochę pomogą xd :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

Następna sprawa, zaczynasz wulkanami czy kostkami ? Zakupy z jednego sklepu czy kilki, wliczają sie w tą cene wysyłki ? Zapały pirotechniczne do systemu w tej cenie czy poza ? Strzelanie z jednego miejsca czy kilku ? Takie małe pytania trochę pomogą xd :)/>

 

 

 

JacuQM

Chyba zacznę wulkanami, ale nie muszę. Wasza decyzja. Napewno z kilku, większość kostek planowałem bigfun, bo są największe wyprzedaże. Zapały,lonty,pyroclocki ew. singiel shoty miny,-tanie fajerwerki. No i szelki oraz rury to kolejne 2 sklepy. A jeszcze co z QM ? Będzie potrzebny ? Może jakoś zmniejszyć ilość sklepów. Zapały nie wliczają się w koszt stuffu, wysyłki tak. Strzelanie z jednego miejsca . Nie mogę sobie pozwolić na więcej.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Paweł

Cześć. Pomogę ci ułożyć zamówienie , szykują sie duże obniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość The piroman

Radze ci zacząć od wulkanów i pokaz zakończyć TXC037 (Triplex) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Siema.Nie jestem tak doświadczony w pirotechnice jak inni ale postaram się pomóc :)

 

Proponuje na początek:

 

-Fontanna FC1302 Silver x2

-Saturn 50 strzałów P7017 x2

I może 3-4 szelki ale tego Ci nie powiem bo wogóle się na nich nie znam :)

-JW164

-DP0020

(Pomiędzy wyrzutnia wplataj szelki, lecz jak wcześniej pisałem nie pomoge Ci z nimi)

-P7451 x2

-JW31-1000

-JW4001

-K134

-Katamandu K134

-"Pi" x3

-Future Game Green x2

-Future Game Blue x2

-TXB760

 

Budżet z pewnością nie przekroczy 1200 zł może 800 zł ( Z tym że ja nie podawałem szelek )

 

Pozdro jeśli pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...