Skocz do zawartości
  • 0

Moj pierwszy Pokaz


sheff

Pytanie

Witam, chciałem uzyskac pomoc oraz wiele dobrych rad jak co zobic a wiec przechodze do konkretów:

chciałbym zorganizować mały pokaz urodzinowy, wiele razy bawiłem się fajerwerkami ale pojedyńczo odpalanymi a teraz bede miał do pokazu stepper 20 kanałowy

mój stuff do pokazu w kolejnosci odpalania fajerwerków oraz długości efektu:

2x FC8001 - Golden (wulkany jorge) 30 s

24x Magical Schots (rzymskie ognie 25 strzałów)60s

3x P4060 - Strobo flash (stroboskopy) + 2x TXF652/BLUE (dymy niebieskie) 90s

2x JW06 - Kasjopeja 106s 106s

2x JW07 - Mars 126s

2x JW05 - Pluton 156s

4x FC8003 Multicollor (wulkany jorge) + 1x SM9807 Tyrant 186s

24x T6238 Multicollor (rzymskie ognie) + 1x SM9805 Thunder Rain 210s

2x SM9882 Red Meteor + 4x JW01 Saturn Missiles Katiusze 225s

2x JW20 Don't Worry Be Happy 260s

2x JW25 Cudak

2x JW26 Katmandu

 

I teraz pytanie jak to wszystko podłączyć tzn żeby nie było odstepów czasowych między wyrzutniami, chodzi mi podłącznie zapałów w taki sposób żeby po podaniu syganłu ze steppera odrazu odpalała, widziałem temat że trzeba srubokrętem zrobic dziurę tam gdzie wchodzi lont tylko pytanie czy to jest pewne podłącznie i czy nie uszkodze czegos w środku. Czy zapały elektryczne takie jak http://www.sklepbigfun.pl/278/akcesoria-pokazowe/sklep-fajerwerki-zapal-pirotechniczny-05m.html sprawdzają się do zpalnia lontów visco i czy wogóle są pewne i niezawodne. Wiem że dla niektórych może to być śmieszne pytanie ale nigdy tego nie robiłem a nie chciałbym bym dać skuchy. Jeśli macie jakieś propozycje do stuffu bo mam jeszcze wolne 150 zl do wydania na Big Fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...