Skocz do zawartości
  • 0

Czy to dobry wybór?


ST3FAN

Pytanie

Witam, byłem dzisiaj na zakupach. :D

 

Kupiłem:

 

Wyrzutnia Piromax TOP 64 strzały - 59,99 zł,

Wyrzutnia Piromax eXplision 40 strzałów - 49,99 zł,

Wyrzutnia Hestia White Heat Red Hot 25 strzałów - 49,99 zł,

Zestaw Hestia Blue Jack Show 19 elementów (12 rakiet, 3 fontanny, 2 x opakowanie petard po 3 sztuki, 2 wulkany) - 44,99 zł.

 

Wydane: 205 zł.

 

Wszystko można znaleźć w Googlach lub w Gazetce - http://www.carrefour.pl/~/media/Publications/41569306e6aa4f31a9c197c62a511f34/H52v1_pdf.pdf

Kupowałem dzisiaj, jak to oceniacie? Jak na tą cenę może być?

 

Rakiet co prawda zostało już 11, bo jedną testowałem :P, i powiem, jest ok, wziąłem średnią rakietę, gdyż są duże, średnie i małe.

 

Mam też małe pytanie do pokazu, między wyrzutniami strzelić ze 2/3 rakiety, co wyrzutnie? Którą wyrzutnie wziąć na początek, w środek i na koniec? Ja mam to tak rozplanowane:

 

12:00 - Sylwester/Nowy Rok:

 

2 Rakiety [Najmniejsza i Średnia] -> Wyrzutnia Piromax eXplision 40 strzałów -> 3 Rakiety [Najmniejsza, Średnia i Największa] -> Wyrzutnia Hestia White Heat Red Hot 25 strzałów -> Reszta rakiet [6 sztuk] -> Wyrzutnia Piromax TOP 64 strzały -> Najmniejsze rzeczy tj. Wulkany, Fontanny, Petardy.

 

Proszę o odpowiedzi. Dziękuję, udanego Sylwka. ;] Już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

rakiety to nie jest za dobry pomysł zeby dawac je do pokazu ;) ja bym ci polecił te rakiedy zostawic i samemu je odpalic puzniej

 

 

A co to pokazu to tak:

 

2 wulkany

3 fontanny

Wyrzutnia Hestia White Heat Red Hot 25 strzałów

Wyrzutnia Piromax TOP 64 strzały

Wyrzutnia Piromax eXplision 40 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rakiety to nie jest za dobry pomysł zeby dawac je do pokazu ;)/>/>/> ja bym ci polecił te rakiedy zostawic i samemu je odpalic puzniej

 

 

A co to pokazu to tak:

 

2 wulkany

3 fontanny

Wyrzutnia Hestia White Heat Red Hot 25 strzałów

Wyrzutnia Piromax TOP 64 strzały

Wyrzutnia Piromax eXplision 40 strzałów

 

Hmm, no w sumie i tak, pokaz co prawda dla swoich, bo dla rodziny. Wyrzutnia strzela średnio 1 minutę, ta Hestii jeszcze mniej, więc chciałbym te pokazy jakoś przedłużyć, gdyż ludzie dopiero rozkręcają się jak skończą się fajerwerki, lepiej zacząć od gorszych moim zdaniem, a zakończyć na tych lepszych. Może bym te fontanny i wulkany przeniósł na początek, sam początek, dopiero potem zaczął pokaz.

 

Załączam zdjęcia, z dwóch perspektyw, będzie coś z tego? :D/>/> Prawdopodobnie, nie jest to pewne, ale może jeszcze będzie jakiś zakup, więc plany mogą się zmienić, ale to tak 50/60 %. xd

 

28brvi0.jpg

125jj48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niee z rakietami nie ma co kombinowac bo mozna sobie pokaz popsuc ;)/> lepie same wyrzutnie i wulkany a nastepnie fontanny daj na rozpoczecie pokazu tak jak napisałem w pierwszym poscie :xmas_wink:/>

 

Popsuć? W jakim sensie? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...