Skocz do zawartości

[Arbtree] Kolejny rok i kolejna przygoda czyli Stuff 2024/2025


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

goliat jest zdecydowanie słabszy od Thora efekt wielkosciowo ciut mniejszy a i huk wystrzału tez jest słabszy  goliat  to poprostu wiekszy brat serafina :) ale i tak jak na 48 mm ma piękne efekty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB2001 jedna z nówek od Triplexa, gdy widzisz na etykiecie "horse tail" to wiedz, że efekt koniogona czy jak kto woli wodospadu będzie się malował. Mnie ten efekt przypomina trochę jakby dotknął pędzlem szyby i wygiął go ku dołowi.

Rapa Nui podeszła pod gusta forumowiczów, nie dziwię się, bo tanio można wyrwać ścianę cracklingu i to takiego niejanuszowego, wykwintnego, soczystego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martino30 napisał(a):

goliat jest zdecydowanie słabszy od Thora efekt wielkosciowo ciut mniejszy a i huk wystrzału tez jest słabszy  goliat  to poprostu wiekszy brat serafina :) ale i tak jak na 48 mm ma piękne efekty :) 

Nie miałem okazji odpalać ani oglądać Thora więc nie wiem jak to strzela... a co do goliatów planowane jest odpalenie 2szt. jednocześnie w kilkumetrowym odstępie od siebie, więc jakoś to będzie :D 

31 minut temu, mantis napisał(a):

XB2001 jedna z nówek od Triplexa, gdy widzisz na etykiecie "horse tail" to wiedz, że efekt koniogona czy jak kto woli wodospadu będzie się malował. Mnie ten efekt przypomina trochę jakby dotknął pędzlem szyby i wygiął go ku dołowi.

Rapa Nui podeszła pod gusta forumowiczów, nie dziwię się, bo tanio można wyrwać ścianę cracklingu i to takiego niejanuszowego, wykwintnego, soczystego.

Jedna i 2ga na rozpoczęcie pokazu, jedna > małego, 2ga > dużego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajne wyrzutnie, sporo klasyków jak i nowości tych ciężko dostępnych również. Kolejny rok wysoka forma pirotechniczna, zazdro! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...