Skocz do zawartości

[Fraptak] Mój Stuff 2024/2025


Fraptak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tylko założyłem temat niedługo pierwsze informacje i elementy mojego wyposażenia

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Fraptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze zakupy,wyrzutnia 16 strzałów kaliber 30mm fireball za 60 zł i w gratisie dostałem karabinek 40 strzałowy od piromaxa jestem bardzo zadowolony z moich pierwszych porzadnych zakupów w tym roku

 

IMG_1132.jpg

Edytowane przez Fraptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyrzutnia Piromaxa 👍 do tego wziąłbym Fireball XXL 👍 karabinek to fajne do odpalenia dzieciom na przykład.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś wjechało na warsztat.

Brałeś z odpalaj.pl czy z pironet.pl?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalaj.pl, nie wiem czy budzet mi pozwoli na xxl, zamówiłem już kolejne produkty do stuffu, to co ciekawe to mój fireball nie ma najlejki lont, ty 2 naklejki lont rezerwowy

Edytowane przez Fraptak
dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejna paczka z odpalaj, rakiety killer sky rockets i stardusty. Z wyrzutni selen 9 strzałów 20mm, magma 16 strzałów 20mm, Space line 2 21 strzałów, 20mm fontanna no Limits jako gratis dostałem fp3 

 

unnamed (3).jpg

i stardusty

unnamed (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem kompaktowy zestaw z rekomendowanym piro. Jak to się zwykle składa, o mocy urządzenia decyduje partia. Niektóre produkty wiele się nie różnią pomiędzy partiami, więc "będziesz Pan zadowolony" jakby to powiedział Majster Szpachla na budowie.

Uważaj na tego No Limitsa, bo "brak ograniczeń" oznacza również zakusy do palenia trawy 😎

Ta fontanna zdecydowanie na mokry lub śnieżny dzień. Ewentualnie latem, ale na jakimś asfalcie. Ktoś tam też opowiadał o wybuchu takiej jednej, więc trzymaj dystans przy odpalaniu No Limitsa. Efektem z pewnością się nie zawiedziesz, bo w mocy jest posiadaniu ✴️

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killery fajne do zabawy. Stardust, chyba najlepsze rakiety w proporcji cena-jakość. Space Line II, wyrzutnia która mi się spodobała najbardziej ze wszystkich jakie miałem w zeszłorocznym stuffie. Do tego trochę piromaxa, chwalona fontanna No Limits, i słynny FireBall. Jest zachowany balans pomiędzy pierdołami, a piro z nieco wyższej półki.

Będziesz zadowolony, jak mantis wyżej napisał. Mi jedynie brakuje tutaj jakichś fajnych petard, ale to już od ciebie zależy czy lubisz sam huk :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pamiętam, jak Magma była jedną z pierwszych wyrzutni jakie brałem. Mała, ale wariat - tak ją wtedy oceniałem.

Space Line II to już chyba klasyka wśród dobrych wyrzutni.

Co do rakiet - nie wypowiadam się ,ponieważ nie przepadam za nimi. W przeciwieństwie do Cienie - dobry huk to dobry   wieczór :)

Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...