Skocz do zawartości

LS-F3-RS-01 - V1 RAKETEN- Lonestar-Fireworks


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Kod produktu: LS-F3-RS-01
Nazwa: V1 Raketen
Importer: Lonestar-Fireworks
Nec: 50g/sztuka
Ilość sztuk w opakowaniu: 6
Cena: 130-150zł
Kategoria: F3

Opis: Rakiety od niemieckiego importera (są 2 wersje, pakowana w kartoniku, i w woreczku. Tutaj omawiam tą w kartoniku). Najpierw pojawiły się w funke-store, a później w fajerwerkishop. Obecnie żaden inny Polski sklep ich nie posiada.

W opakowaniu poza 6 rakietami, znajduje się wlepka importera oraz woreczek pochłaniający wilgoć.

Poligrafia jest bardzo...... nudna. No ale rozchodzi się o efekt a nie wygląda pudełka czy rakiety. I tutaj jest dziwna sprawa. Mianowicie na różnych filmach rakiety strzelają skrajnie inaczej. Efekt jest ten sam, ale jego rozpiętość zupełnie inna. Swoje zakupiłem w sklepie funke, czyli to samo miejsce skąd na testy je wziął kurier marcin (pozdro dla kumatych ;)), na którym walą za***iście. Więc mam nadzieję że moje będą równie dobre.

Jakość wykonania jest słaba, czego po produkcie klasy premium się nie spodziewałem. W niektórych sztukach tulejki z efektem odpadają od reszty rakiety. Natomiast plastikowe czubki są z dziwnego chropowatego materiału, a nie z śliskiego plastiku lub kartonu jak w reszcie rakiet na rynku.

Biorąc pod uwagę różne kolory bibułki w którą jest zawinięty lont, chyba każda będzie mieć inny efekt.

Od siebie jeszcze dodam że tłumaczenie instrukcji na język Polski, nieźle mnie ubawiło :D.

Zdjęcia:
z8OltpI.jpeg
eUvcUki.jpeg
PZnrMnO.jpeg

dXvmbya.jpeg

ZXvGIdi.jpeg
I1Yp3Qc.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No cóż cena premium to i wymagania rosną to akurat nic dziwnego. Jakość wykonania tak średnio bym powiedział patrząc po Twoich zdjęciach. Kolorowe bibułki przypominają mi trochę tanie, marketowe rakiety firmy Hestia. Pomijając już wszelkie aspekty wizualne myślę że mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć efektami. 50g na rakietę to wbrew pozorom wcale nie mało, oczywiście bazooka to nie będzie ale myślę że i tak będą lepsze niż większość obecnie rakiet na rynku. Opłacalność to już inna kwestia ale każdy kupuje to na co ma ochotę :) Czasem warto wyłamać się poza schemat "tanie i dobre" tym bardziej że to praktycznie niespotykane u nas rakiety, próżno ich szukać u innych użytkowników forum. Liczę na relacje po sylwestrze jak wypadły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...