Skocz do zawartości

LS-F3-RS-01 - V1 RAKETEN- Lonestar-Fireworks


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Kod produktu: LS-F3-RS-01
Nazwa: V1 Raketen
Importer: Lonestar-Fireworks
Nec: 50g/sztuka
Ilość sztuk w opakowaniu: 6
Cena: 130-150zł
Kategoria: F3

Opis: Rakiety od niemieckiego importera (są 2 wersje, pakowana w kartoniku, i w woreczku. Tutaj omawiam tą w kartoniku). Najpierw pojawiły się w funke-store, a później w fajerwerkishop. Obecnie żaden inny Polski sklep ich nie posiada.

W opakowaniu poza 6 rakietami, znajduje się wlepka importera oraz woreczek pochłaniający wilgoć.

Poligrafia jest bardzo...... nudna. No ale rozchodzi się o efekt a nie wygląda pudełka czy rakiety. I tutaj jest dziwna sprawa. Mianowicie na różnych filmach rakiety strzelają skrajnie inaczej. Efekt jest ten sam, ale jego rozpiętość zupełnie inna. Swoje zakupiłem w sklepie funke, czyli to samo miejsce skąd na testy je wziął kurier marcin (pozdro dla kumatych ;)), na którym walą za***iście. Więc mam nadzieję że moje będą równie dobre.

Jakość wykonania jest słaba, czego po produkcie klasy premium się nie spodziewałem. W niektórych sztukach tulejki z efektem odpadają od reszty rakiety. Natomiast plastikowe czubki są z dziwnego chropowatego materiału, a nie z śliskiego plastiku lub kartonu jak w reszcie rakiet na rynku.

Biorąc pod uwagę różne kolory bibułki w którą jest zawinięty lont, chyba każda będzie mieć inny efekt.

Od siebie jeszcze dodam że tłumaczenie instrukcji na język Polski, nieźle mnie ubawiło :D.

Zdjęcia:
z8OltpI.jpeg
eUvcUki.jpeg
PZnrMnO.jpeg

dXvmbya.jpeg

ZXvGIdi.jpeg
I1Yp3Qc.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...