Skocz do zawartości

[Hildemo] Póki jeszcze jest normalnie 2024/2025


Hildemo

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku czasu jak co roku... wrzucam zakupy ze stycznia i lutego oraz niedawne, łącznie niestety gdyż jak już wyciągam to wszystko razem :D

Widziałem że Mantis ożył w temacie to trzeba działać, może i w tym roku uda się coś wspólnie ogarnąć :D

Trochę kostek, w większości już dobrze znane, ale tak już zazwyczaj mam że wolę sprawdzone, ale dojdzie jeszcze kilka nowości i zaskoczeń ;)

Petardy których jestem raczej kolekcjonerem niż użytkownikiem, może kiedyś jak już kolekcja będzie duża to zabiorę się za nie :D

Trochę pierdół większość z lat poprzednich, nigdy się wszystkiego nie udaje odpalić 

No i nieszczęsne rakiety 😜 miały pójść poprzedniego roku u Mantisa ale miał same grube ryby że wstyd było wyskakiwać z tymi ,,maluchami" ;D

odpalaj.pl  piro24.pl

fajerki 55.jpg

fajerki 11.jpg

fajerki 22.jpg

fajerki 33.jpg

fajerki 44.jpg

Edytowane przez Hildemo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie na wałach rzecznych wczesnym wieczorem obowiązkowo 😎

Miejscówka do strzelania przestrzenna i dosłownie każdy rodzaj fajerwerku można tam odpalić wliczając w to kręciołki - jest pas asfaltu stanowiącego chodnik i ścieżkę rowerową, czyli płaska powierzchnia zdatna do odpalania motylków, circoblitzów, bączków itp. Bączki mogą jedynie wypaść z drogi po pewnym czasie, ale zawsze chwilę się pokręcą.

 

5 godzin temu, Hildemo napisał:

Trochę kostek, w większości już dobrze znane, ale tak już zazwyczaj mam że wolę sprawdzone

Testosteron z pewnością temat do powtórzenia : )

 

5 godzin temu, Hildemo napisał:

No i nieszczęsne rakiety 😜 miały pójść poprzedniego roku u Mantisa ale miał same grube ryby że wstyd było wyskakiwać z tymi ,,maluchami" ;D

Teraz dla odmiany nie mam w planach grubych ryb rakietowych. Musiałoby się pojawić coś nowego od czego zaczęłyby się oczy żarzyć od chęci kupienia. Być może coś wleci z rakiet, ale już raczej nie 3", a już na pewno nie takie ilości jak w grudniu 2023.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jest czym postrzelać wszystkiego po trochu, zabawy nie zabraknie, stuffik może i nie w moim guście ale piro to piro każde dobre ;) rakiety Perfect niegdyś topowe rakiety, przywołują wspomnienia... Kazdy produkt znam, kojarzę ale tych petard od SP Demonic Defense nie kojarzę i widzę pierwszy raz na oczy, zaskoczyłeś chętnie jakaś opinie poznam z twojej strony na ich temat bo wyglądają solidnie i na tle innych dość spore. Jest Goliat czyli nowość jak i największa zagadka 2024 czy to faktycznie 50mm czy może jednak jak niektórzy twierdzą mocne 30mm ?? Też go zakupiłem i też się przekonam w sylwestrową noc ;) Stuffik konkret pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy wyciągnięte z odmętów piwnicy, sam nie wiem czego się spodziewać rok produkcji bodajże 2012, 2g NEC, zobaczymy, jakiś filmik stary gdzieś z nich widziałem, szału raczej wielkiego nie zrobią :D No ja do Goliata mam duże oczekiwania, po filmach i recenzjach oby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...