Skocz do zawartości

wypalone fajerwerki


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

wiec w tym temacie mozecie dawać fotki swoich wypalonych fajerwerkow
piszcie rowniez co z nimi robicie

ja zawsze po sylwku ide sie przejsc na osiedle i biore rury od mozdzierza (bo sie mi przydawają) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezły temat. Widziałem pare kijków z moich rakiet i pozostałości po wyrzutni ale nie zbieram takich rzeczy bo się nie przydają do niczego choć miło pooglądać to co się niedawno miało. Jedyne co mnie zdzwiło to dużo papieru po gromie k303 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mieszkał na jakiejś wsi, z własnym podwórkiem itp. to może i po sylwestrze bym "kolekcjonował" takie rzeczy :) Ale w domu to tylko by sie brudziło po mieszkaniu ;)


nie trzeba mieszkać na wsi żeby miec wlasne podworko :evil: bo ja nie mieszkam na wsi a mam własne :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mieszkał na jakiejś wsi, z własnym podwórkiem itp. to może i po sylwestrze bym "kolekcjonował" takie rzeczy :) Ale w domu to tylko by sie brudziło po mieszkaniu ;)


nie trzeba mieszkać na wsi żeby miec wlasne podworko :evil: bo ja nie mieszkam na wsi a mam własne :lol:

No tak źle to ująłem :P Po prostu jak bym mieszkał i miał własne podwórko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze rano w Nowy Rok ide popatrzeć co inni mieli i na swoje wypalone popatrzeć.I jeszcze ide też dlatego bo czasami można coś nie wypalonego znaleźć.Ja w poprzedni Nowy Rok znalazłem rakiete Fenix a w ten Nowy Rok znalazłem ten karabinek co był za 99 gr w lidlu nawet fajny bo długo strzelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje fajerwerki po odpaleniu na Nowy Rok :wink:

598f809fde272f1em.jpg
25bdc1ee2dd7763cm.jpg
b9af5ed5374b0397m.jpg
d55aa01c9c54d7a2m.jpg

Ogólnie to tuż po odpaleniu wszystkich wyrzutni była dosłownie masa papieru, ale na kolejny dzień zaczął już padać śnieg, który go przykrył :) Jak robiłem "obchód" przy ulicznych domach to znalazłem tylko zabezpieczenia od rakiet i nic więcej, bo po prostu w mojej okolicy intensywnie strzelało 5 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w Nowy Rok przeszedłem się na główny plac na którym odbyła się impreza, żeby zobaczyć czym ludzie strzelali. Nie znalazłem kompletnie nic. Wracając zobaczyłem tylko dwa rzymskie ognie i to wszytko.
A oto zdjęcie z mojego "pola bitwy".

pict0375iy6.th.jpg
Z tych pudełek poleciały 163 strzały.

pict0372yx9.th.jpg
Wyrzutnie z cegłami.

pict0381cj3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Folie z fajerwerków --> worek na tworzywa sztuczne (recycling)
Kartony, papiery, rury, korpusy --> do palenia (mam dużą działkę to mogę sobie pozwolić)
Rury do moździerzy --> do domu i na następny rok :)

A jak wy pozbywacie się pustych wyrzutni? Do kontenera, palicie, czy czekacie aż pogoda je poroznosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Folie z fajerwerków --> worek na tworzywa sztuczne (recycling)
Kartony, papiery, rury, korpusy --> do palenia (mam dużą działkę to mogę sobie pozwolić)
Rury do moździerzy --> do domu i na następny rok :)

A jak wy pozbywacie się pustych wyrzutni? Do kontenera, palicie, czy czekacie aż pogoda je poroznosi?


Jak jestem na sylwestra na działce to jak Ty do pieca, jak jestem w warszawie to do kontenera. Foli raczej nie zbieram. Tak samo jak Ty moździerze zostawiam dla siebie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ja widziałem swoje paczki od picolaków leżały na grzymały siedleckiego koło rampy ale teraz już tej rampy nie ma zbudowali jakieś boisko i nie mam gdzie strzelać teraz :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Bardzo fajny temat, tylko szkoda że tak mało fotek. Mi osobiście się nie udaje takowych zrobić gdyż śmieciarka jeździ od godziny 8 w nowy rok i zbiera to co pozostało, a raczej o 7 1 stycznia nie wstane bo to prawie jak samobójstwo :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...