Skocz do zawartości
  • 0

Kiedy kupować?


luxor

Pytanie

Mam do was takie pytanko. W tym roku chcę zamówić sobie dużo fajerwerków na sylwa i chciałbym żeby wyszło jak najtaniej(mam mały budżet ;P). Chciałbym się dowiedzieć w jakim miechu jest najtaniej. I przy okazji wiecie może jak w tym roku będzie z cenami(interesuje mnie głównie firma Jorge)?? Mam nadzieję że nic nie pójdzie w górę tylko ceny spadną. :smile: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A za ile chcesz kuplić?? Najlepsze są hurtownie ale jeśli nie masz takowej to kup z FireMan'em w październiku. A jeśli masz obok siebie hurtownie to w marcu bo mówią że Jorge ma podnieść ceny://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak rzecz biorąc to jak mi się zdaje to FireMan pisał, iż w tym roku nie będzie zamawiał wspólnie z innymi użytkownikami. Uważa, iż później jest dużo osób, które narzekają, że dostali nie to co chcieli(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Jeśli byłbyś jak coś zainteresowany taką zbiórką na fajerwerki to zapytaj się samego FireMana. Ja tak troszkę powiem, iż ja 2 razy kupowałem z FM i powiem, że nie mogę narzekać. Wszystko dobrze, sprawnie i fachowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a mi mówił że będzie kupować razem z userami. Ja też jestem zadowolony bo jak bym kupował w sklepie int. To było by o około 150-200 pln drożej. Koniec off-topicu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zamawiałbym za jakieś 500 zł na korsarzu ( ja 200 + wuj 100 + 200 gratisy) z sąsiadami dlatego wolałbym sam zamówić bo jakbym jeszcze z kimś zamówił to straszny bajzel by się zrobił :wink: Jestem zmuszony zamawiać przez neta bo u mnie jest straszne zadupie :lol: ( 0 hurtowni, duże ceny, np za opakowanie rakiet pefect z Jorga zapłace najmniej 42 zł a przez neta to jakieś 23 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
człowieku gdzie ty dostaniesz gratisy za 200 zl? tym bardziej że zamawiasz za 300 zł. Coś źle przeczytałeś!


Na korsarzu jak zamówisz np za 2000 zł to masz gratisy za 200 zł :lol: Z sąsiadami zamawiam i coś koło 2 tyś wyjdzie :smile: a gratisy będą dla mnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja zamawiałbym za jakieś 500 zł na korsarzu ( ja 200 + wuj 100 + 200 gratisy) z sąsiadami dlatego wolałbym sam zamówić bo jakbym jeszcze z kimś zamówił to straszny bajzel by się zrobił :wink: Jestem zmuszony zamawiać przez neta bo u mnie jest straszne zadupie :lol: ( 0 hurtowni, duże ceny, np za opakowanie rakiet pefect z Jorga zapłace najmniej 42 zł a przez neta to jakieś 23 zł).


To raz pisałeś na początku


michalidis napisał/a:
człowieku gdzie ty dostaniesz gratisy za 200 zl? tym bardziej że zamawiasz za 300 zł. Coś źle przeczytałeś!


Na korsarzu jak zamówisz np za 2000 zł to masz gratisy za 200 zł :lol: Z sąsiadami zamawiam i coś koło 2 tyś wyjdzie :smile: a gratisy będą dla mnie :wink:

, a to następnie ten post.
To jak zamawiasz za 500zł czy za 2 tyś. zł, bo to wszystko zmienia oblicze rzeczy i tak na przyszłość pisz po polsku, aby wszyscy zrozumieli co piszesz, a nie domyślali się co Tobie chodzi. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

gratisy na korsarzu to 10% ceny zakupów. Co do postów luxora to :grin: on miał na myśli że za 500zł będzie miał fajerwerki ( ja 200 + wuj 100 + 200 gratisy) a jeszcze + sąsiedzi to łączna kwota wychodzi 2000zł. tylko trochę pomylił bo powinien napisać ja kupuje ( ja 200 + wuj 100) + sąsiedzi a gratisy z zakupów za 2000zł (200zł) będą dla mnie, dlatego łącznie będzie miał za 500zł fajerwerki.

PS: michalidis zamawia za 2k. tylko robi zrzutkę. i ma gratis 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No trochę to zamotałem :razz: . Mpiwowski już napisał o co mi dokładnie chodzi.

PS: To dowiem się w końcu w jakim miechu najlepiej kupować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...