Skocz do zawartości

Kometa / MagicTime


wapster

Wasza ocena firmy Kometa  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wasza ocena firmy Kometa

    • 1
      8
    • 2
      4
    • 3
      11
    • 4
      12
    • 5
      24
    • 6
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Bo znam tą firmę od najmniejszych lat :) (w zasadzie kiedyś była pod inną nazwą keller-bis) . I w ogóle mają zarąbiste, i przedewszystkim bezpieczne produkty! Najlepsze są z niej cyrkoblice, są przepięknę, a zwłaszcza te z efektem cracklingu! U mnie kosztują około 90 groszy(oczywiście mowa o dużych cyrkoblicach), i nie jest to cena hurtowa!

[ Dodano: 2006-11-24, 15:20 ]
Bo znam tą firmę od najmniejszych lat :) (w zasadzie kiedyś była pod inną nazwą keller-bis) . I w ogóle mają zarąbiste, i przedewszystkim bezpieczne produkty! Najlepsze są z niej cyrkoblice, są przepięknę, a zwłaszcza te z efektem cracklingu! U mnie kosztują około 90 groszy(oczywiście mowa o dużych cyrkoblicach), i nie jest to cena hurtowa! dałem ocenę 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od tej firmy to chyba tylko draskówki miałem. Ostatio korsarze k0202 (20 szt. w paczce). Były 4 niewypały, ale ogólnie to dobre, ale daje tylko 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A wedłóg mnie, to firma "Kometa" jest jedną z najlepszych z niewielu na rynku Polskim.
Jednym z wielu przykładów jest produkt "żuk", ponieważ zawsze są dokońca zapakowane
nie są pogniecione oraz żadko trafia się niewypał. Dlatego polecam tą firmę jak najbardziej!

Z poważaniem,
Weronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wam chłopaki :smile: ale ja tak zawsze pisałam i zawsze będę pisać!
Ok, teraz możemy albo zamknąć ten temat, albo wrócić do tego, co zaczęliśmy


pozdrawiam,
Weroniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

siemka, jestesm nowy- to tak na dobry początek :wink:
a więc: wychowywałem się z tą firmą od kąd pamiętam, sklep (hurt-detal) mieli moi sąsiedzi... zawsze tam kupowałem, a tata pozwalał samodzielnie odpalać mi fajerwerki już od ok 7 lat :wink: ... ale często jednak zdarzały się niewypały lub jakieś niebezbieczne usterki w konstrukcji np. raz kupiłem wyrzytnie za jakieś 33 zł chyba to najpierw powstała fontanna, poszedł 1 ładunek w górę a potem zaczęło strzelać po bokach....to były chwile grozy :lol: ... raz też kupiłem pare cyrkoblitz to jedna zaczęła świrować w powietrzy i rypnęło w dach mojego domu... zauważyłem też, że pomimo tego, że ów sądziadka dawała mi zawsze zanczny upust to i tak było tam drogo, więc w tym roku większość asortymentu mam zamiar kupić na www.jgs.pl, a tam to jak będe u babci :) to sobie coś kupię, bo nie mieszkamm tam od 2 lat :razz:
to koniec mojej wyczerpującej pierwszej na tym forum wypowiedzi
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

dałem 5, ponieważ darzę sympatią ta firme, 1/4 stuffu bede miał z tej firmy, ma ładne wyrzutnie, chodź troszke drogie i gdyby nie to że ceny sa zawyzone dałbym 6!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja daje 6/6 dobra jakość,cena,efekty i pirotechnika profesionalna.Kometa wszystkie profesionalne wyroby
ściąga od mojego ulubionego chińskiego producenta "LIDU Fireworks" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Tak, ŻUKI mają naprawdę świetne ! Rakietki Disco, i wiele innych artykułów drobnych !!! Wyrzutnia Kama to jest coś ! Firma godna polecenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Kometa / MagicTime
  • 10 miesięcy temu...

05:30 - "bo już będą zabytkowe wyrzutnie Magic Time (...) bo już tego importera tak naprawdę nie będzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno dawno temu, za górami za lasami, gdy nikt o czymś takim jak CE nie słyszał produkty komety były praktycznie na każdym bazarku. Powody zamknięcia firmy mogą być różne, choć pewnie brak jakiejkolwiek promocji marki oraz zmiana nazwy swoje dołożyły. Wiadomo jak każdy importer mieli lepsze i gorsze produkty. Mnie osobiście w pamięci od tego importera utkwiła petarda ŻUK, pamiętam jakie oczy zrobiłem gdy pierwszy ją usłyszałem, miałem może wtedy z 12 lat heh :) . Oczywiście nie ma to nic wspólnego z żukiem dostępnym obecnie. Myślę że to dobry moment na zakup jakiejś kostki od komety, póki jeszcze są w sklepach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...