Skocz do zawartości
  • 0

100 zł Eurocash, hipermarkety itp


Pioter

Które rozwiązanie lepsze ?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Wyrzutnia FAN 49 strz. Exclusive Line 1938
      1
    • LUB Kilka mniejszych wyrzutni
      13


Pytanie

Witam, z wyrzutni mam: 2x JW423 ; SM2127 ; 2x TXB422 ; JW39NEW ; JW168 ; NG 5 ; 3x P7002 ; TXB611 ; JW90 ;

I chciałbym jeszcze: SP Exclusive Line 1938 LUB 2xMacrocosmos II ; 3 wyrzutnie blue moon z hestii ; jw87 z eurocasha ; i ewentualnie jeszcze cos tylko nie wiem co,

mam jakies 100 zł do wydania.. z góry dzieki za pomoc.

Opis efektów tej wyrzutni jest taki :
red tail to red star & white glitter / green tail to purple star & green glitter / silver tail to brocade crown

czyli tak mniej więcej czerwony ogon przechodzący w czerwone gwiazdy i białe migoczenie/zielony ogon przechodzący w fioletowe gwiazdy z zielonym migoczeniem/srebrny ogon przechodzący w brokat/crackling (?)

Mają to być tylko same wyrzutnie, a ilość np blue moonów i macro II taka a nie inna bo, do pokazu by sie nadawały.

Czekam na porządne odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zaznaczyłem kilka mniejszych bo do takiego pokazu taka duża wyrzutnia za dużo kosztuje. Na zakończenie pokazu kupiłbym jw59 lub Coco Raina, tylko nie wiem gdzie je dostaniesz a za resztę wziął jakiegoś Samuraja czy coś podobnego wedle twojego uznania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie wiecej małych wiecej,strzałow,wiecej zabawy i wiecej miejsca stuff zajmuje xDD""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przecież on robi pokaz czyli łączy wszystko lontem i odpala, jemu potrzebna jest wyrzutnia na finał, tylko trochę mniejsza niż ta 49sth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, dzięki za różne sugestie itp i za głosowanie w ankiecie. Ostatecznie wybrałem opcję "wiele mniejszych wyrzutni".
Problem rozwiązany.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...