Skocz do zawartości
  • 0

Jak sądzicie?


blackhawk777

Pytanie

Witam. Mam mały dylemat :) Jak sądzicie czy poniższe fajerwerki lepiej będzie odpalać pojedynczo, ułożyć jakieś "pakiety" czy może zrobić z tego jeden pokaz?

JW07,
GULIWER - SM9858,
RED METEOR - SM9882,
CUDAK BATTERY - JW25,
MACRO COSMOS I ,
MACRO COSMOS III,
LAMPA ALLADYNA - JF07,
TXB422 - LITTLE PALM TREE,
SHOW OF FIREWORKS - JW90,
Wyrzutnia z biedronki za 8,99zł :),
Rakietki Demony,
Moździerz z lidla,
Wulkany,
VADER - JRC05,
do tego będzie jeszcze kilka innych wyrzutni, i innych fajerwerków, które będę kupował w supermarketach :) Co byście jeszcze w miarę niedrogiego polecili do powyższego zestawu? Budżet to ok 250zł, to co napisałem powyżej to ok 200zł więc zostaje niewiele:) Może takie pytanie wyda się niektórym dziwne, ale chciał bym poznać Waszą opinię na ten temat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do pokazu to narazie nie jesteśmy w stanie ci pomóc bo nie wiemy jakie produkty kupisz w marketach. Co do ułożenia stuffu z supermarketów to nie wiemy co może być i jakie masz w okolicy w których mógłbyś dokonać zakupów. Nie ma co zakładać że coś będzie na pewno (dobrym przykładem jest biedronka) trzeba poczekać na oferty sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz w 70% taki sam zestaw jak ja :D
ale ja to odpalam pojedynczo tylko
macro cosmos I i III odpalam razem na skos /
i 2x txb 422 razem odpalam a na twoim miejscu to bym razem odpalil txb422 i red meteor
w 3 częsci bym ulozyl guliwera i wulkany + lampe alladyna
a reszta bym se zostawił do normalnego odpalenia xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...