Skocz do zawartości
  • 0

Oferta namiotu przed realem


Mlody

Pytanie

Witam.

Zrobiłem sobie dzisiaj wagary i chciałem Wam coś powiedzieć na temat namiotów które stoją przed realem.
Nie wiem jak u Was ale u mnie stoi namiot z fajerwerkami o nazwie Strzelec.

Powiem tyle:

jw90 - 70zł
cudak - 59zł
4 rakiety mistrzów ognia - 40zł
Duża jedna rakieta, nie wiem jaka - ok. 69zł
Fontanna FC4001_4 - 22zł
Duża fontanna FC8001 - 60zł
piccolo - 3zł

Czyli ogółem mówiąc, drogo,drogo i jeszcze raz drogo
2x więcej niż w normalnym sklepie, czyli za bardzo nie opłaca się kupować.

Można wziąć sobie ulotke, i do 15 grudnia jeżeli przyjdzie się z tą ulotką to rabat jest 20% i pani powiedziała że jeszcze coś extra :D Ale i tak sie nie opłaca bo np. taka wyrzutnia jw90 która najbardziej zapamiętałem 69zł - 20% to wyjdzie ok. 55zł plus coś "extra" czyli jakieś 5-10zł to wyjdzie 45zł

Sami to ocencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

U mnie przed Realem również co roku jest strzelec. Ceny takie same. Namiot namiotem, ale robią u mnie też miejski pokaz sylwestrowy. Przynajmniej wiem że będę robił pokazową konkurencję ( do sylwestrze dam filmiki obu pokazów i już można się domyślać jaki będzie ten miejski skoro piszę w takim tonie o swoim ). A zresztą, ehhh... szkoda gadać. Półminutowe przerwy, zero bomb, wachlarzy, singli, min, co roku taki sam podkład muzyczny ( puszczane 2 x conquest of paradise ). Brak stopniowania natężenia efektów. Ale to już rozmowa na inny temat :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...