Skocz do zawartości
  • 0

Efektywny moździerz z hipermarketu


Lenio

Pytanie

Mam pytanie - jak sami z resztą zauważyliście, w hipermarketach są głównie moździerze z efektem peoni. Szczerze mówiąc, znudziły mi się różnokolorowe peonie, interesują mnie palmy, crackling, chryzantemy, wachlarze, stroboskop, złoty deszcz itp,itd. Na większości opakowań moździerzy jest napisane, że robią takie efekty, a okazuję się później że to ściema. W grę wchodzą TYLKO HIPERMARKETY! Co mi polecacie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Taki, żeby miał efekt palmy, cracklingu, chryzantemy, wachlarzu, stroboskopu, złotego deszczu itp,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Taki, żeby miał efekt palmy, cracklingu, chryzantemy, wachlarzu, stroboskopu, złotego deszczu itp,itd


W tej sytuacji mowi sie efektowny, nie efektywny.

PS Sorry za off, ale kolejny raz ktos juz tak pisze. Zmiencie tytul i wywalcie moje posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie Ponq, prawidłowo że zwróciłeś uwage.

efektywny
1. «dający dobre wyniki, wydajny»
2. «istotny, rzeczywisty»


efektowny
robiący wrażenie; wzbudzający podziw, zachwyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, nie skupiajcie się nad znaczeniem tego słowa. Przeciętny człowiek zrozumie, o co mi chodziło. A jak was to tak boli, to zmieńcie te słowo w temacie, się przecież nie obrażę. :wink: Chodzi mi o taki "przeciętny" moździerz, taki 6/10/12 kul w zestawie, cena około 25zł - najlepszy moździerz w tej cenie. Lubie sobie dużo postrzelać, planuje kupić 4 takie zestawy. Może być także z "wyższej półki" (ok.50zł, to kupie sobie dwa zestawy). W grę wchodzą TYLKO HIPERMARKETY: Tesco, Biedronka, Carefour, Billa, Lidl, Real, Praktiker, Intermarche, Polo Market.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...