Skocz do zawartości
  • 0

Na co zwracac uwage przy kupnie wyrzutni


mrokus3

Pytanie

Witam dzisiaj przechodzac kolo Praktikera wszedlem zobaczyc co ciekawego slychac na stoisku z wyrzutniami. Bylo tam pare sztuk i zadalem sobie pytanie: na co zwracac uwage przy kupnie wyrzutni? Chodzi o co musi miec, jaka duza czy cos takiego zeby byl jak najlepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bez filmu będzie ciężko. Ale jeśli już to kaliber, wielkość i cena. Im większy kaliber tym pewniejszy jesteś, że wybuchy będą mocne i obszerne. Po wielkości możesz wywnioskować ile ma strzałów. Do tego cena - jeśli mało strzałów, duży kaliber i dość wysoka cena, to możesz liczyć na to, że efekt Cię zadowoli, ale będzie stosunkowo krótki. Te trzy zmienne są proporcjonalne, więc łatwo wywnioskować jakość/rodzaj efektu znając przynajmniej dwa z nich. Oczywiście nie jest to reguła, a jedynie wskazówka.

Staraj się także brać wyrzutnie nie noszące śladów nieodpowiedniego przechowywania (wgięcia, zdarta poligrafia lub papier z góry itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dokładnie, ile razy było ze np: stary sfinx/ mistrzowie ognia miały znacznie większy kaliber od wyrzutni kasopeja a jednak tamta miała także(jak dla mnie) bardzo ładne i duże rozpryski:) więc kaliber nie świadczy o niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy ja tam napisałem, że to jest reguła? NIE, napisałem, że może tak być. Duży kaliber zazwyczaj (podkreślam: zazwyczaj) świadczy o wielkości efektu. W końcu po coś on jest. Poza tym napisałem też, że inne dwa czynniki wpływają na atrakcyjność efektu wyrzutni i są ze sobą nierozerwalnie połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...