Skocz do zawartości

Kilka pytan


RaphIII

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bo slyszalem ze wy zakupujecie stuffy na sylwestra z jakiejs strony wiec macie jakis rabat bo duzo was zamawia. Prawda?
2. jezeli 1 prawda to tutaj pytanie . to jest bezpieczne fajerwerki w jakim czasie dochodza i czy nie sa jakies niewypaly
3. czy ja moglbym z wami zamawiac
4. na jakiej stronie zamawiacie
5. i kiedy zamawiacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Prawda.
2.A czego mają byc nie bezpieczne?Czego mają byc nie wypały?
3.Tak,każdy użytkownik może,przynajmniej tak było.
4.fajerwerkimarket.pl
5.W tamtym roku było pod koniec listopada,a w tym nie wiadomo czy coś takiego będzie i musisz pytac się osoby która to w tamtym roku organizowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duże wątpliwości, co do tego czy będzie wspólne kupowanie. Po pierwsze obecna promocja na fajerwerkimarket.pl skłoniła wiele osób do wcześniejszych zakupów. Po drugie w zeszłym roku był niezły bajzel z organizacją i wątpię czy znajdzie się osoba chętna do użerania się z bandą dzieciarni, która co 5 min. zmienia zdanie. A poza tym wszystko zależy ilu by było chętnych i jaką kwotę by zadeklarowali. Jeśli będzie mniej niż 10k to wątpię czy da się coś więcej wynegocjować niż jest teraz w promocji...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było coś około 20k :D myślę że chętni by się na pewno znaleźli, dużo osób nie może sobie pozwolić na tak wczesne zakupy czy to ze względu na fundusze czy na miejsce składowania. Ja powiem tak że jeżeli sklep będzie chętny to moge się podjąć wyzwania i ogarnąć wszystko. Rok temu było to po raz pierwszy i nikt nie wiedział jak to na 100% wyjdzie. Wyszło moim zdaniem bardzo dobrze, a braki niektórych popularnych towarów są oczywiste bo sklep nie ma jakiś hangarów na magazyny.

Więc podkreślam jeżeli sklep się zgodzi może być każdy nie koniecznie fm to ja mogę wszystko wytłumaczyć, doradzić. Już rok temu deklarowałem pomoc na pw w temacie


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zaznaczyć, że część ludzi też czeka z zakupami do wspólnego kupowania, bo ceny podczas tej akcji są w okolicach obecnych promocujnych, a szerokość produktów w szczycie sezonu jest jednak większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...