Skocz do zawartości
  • 0

Co by tu kupić ??


MrArlo12FirefoksFan

Pytanie

Może to jeszcze wczesnie ale chcem powoli sie zastanowić co kupić na tego sylwestra do 100zł może 150zł i co byscie mi doradzisli bo ja sie zastanawiam czy nie kupić zestawu kilkunastu rakiet jakiejś wyzutni i jakis cyrkoblitsów no i oczywiście achtungi i pikolaki ! :P A wy co mi doradzicie ?? Piszcie jak najwiecej :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może najpierw napisz gdzie kupujesz bo bez tej informacji ani rusz. Radziłbym zostawić parę złotych i zainwestować w słownik.

PS.

Sorka że docinam, ale co nie które błędy bardzo mnie denerwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nadal nie udzieliłeś nam szczegółowych informacji które są niezbędne.Po pierwsze powiedz w jakiej hurtowni i gdzie kupujesz,a przede wszystkim jakiego mają tam producenta i jakbyś mógł ich poposic o cennik to byłoby dobrze ;) Co do bazarów to kompletnie odradzam!Tak jaki i wszyscy zapewne,ponieważ tam ceny są nawet o kilkaset procent większe!!!A nie wolałbyś np. kupic przez internet? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc tak oni maja firmy hestii i jorge ale wolałbym jorge poieważ ich materiał jest lepszy i jak dla mnie hestia ma duzo niewypałów a przez internet ?? Niee... bo niechce sie w to bawic i niechce miec problemów jak na allegro :)A cennika jeszcze niemam ale już niedługo bym chciał coś sobie załatwic i ogarnąć ceny :) To co doradzicie do 100zł lub 150 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to umówmy się tak jak zdobędziesz cennik to wstawisz go do tematu i wtedy napiszę ci plan, bo nie w każdej hurtowni są ceny hurtowe (tak wiem że to absurd ale tak jest)


Tak więc czekamy na cennik.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc tak KONIEC TEMATU Ponieważ: Oni sprzedają od tego roku tylko w ilościach hurtowych czyli jak chciałm kupić wyzutnie z jorge (nieznam symbolu) ale mniejsza z tym to jak bym chciał to kupic to bym musiał kupic odrazu 4
Zawiodłem sie na nich XD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Biedry się nie dowiesz, bo ulotka dopiero będzie przed świętami jak zawsze. Na bazarze bym nie kupował, co za problem kupić przez internet? Mówisz o jakiś problemach tak jak na Allegro, a ja jakoś się z takimi nie spotkałem. Zdecyduj się więc, to ktoś ci napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na bazarze bym nie kupował, co za problem kupić przez internet? Mówisz o jakiś problemach tak jak na Allegro, a ja jakoś się z takimi nie spotkałem.



Też tak uważam!!! Najpewniejszymi sklepami teraz są fajerwerki-korsarz.pl i fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...