Skocz do zawartości
  • 0

Tak się zastanawiam


RaphIII

Pytanie

Wiem, że jeszcze trochę do sylwestra ale myślę nad tym czym by tu strzelać od 21-23

moździerze co polecacie żeby było dużo i wmiarę tanio nie chcę się nudzić :)

Petardy nie wchodze w grę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no to ja polecam: wulkany kongo paczką 10szt
jr04 Sky Rocket (są super właśnie do tego celu jakim jest zabawa przed 2) weź ze 2 paczki
motylki kamikadze
no i moździerz optymalny dla Ciebie jest SP008 z Lidla
stroboskopy jf66

No ja bym kupił petardy nie wiem czemu nie chcesz ich. No chyba że masz je w swoim planie już uwzględnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to ja polecam: wulkany kongo paczką 10szt
jr04 Sky Rocket (są super właśnie do tego celu jakim jest zabawa przed 2) weź ze 2 paczki
motylki kamikadze
no i moździerz optymalny dla Ciebie jest SP008 z Lidla
stroboskopy jf66

No ja bym kupił petardy nie wiem czemu nie chcesz ich. No chyba że masz je w swoim planie już uwzględnione


znaczy już petardy mam zaplanowane parę fp3

myślę mógłbym wsumie zrobić wyrzutnie rzymskich tak żeby było z 400 strzałów połączyć jeszcze jest troszkę czasu ;P

Aha i te sky takie tanie to można wziąć więcej i połączyć żeby po 5 naraz szło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakiety Sky Rocket polecam, konga tez, kamikadze tez. Wzialbym tez katuisze, cirkoblitze, no i mase petard. Piccolaki tez. I wieksze. I jakies male rzymiaki
Do mozdzierzy sie nie wtracam bo sie nie znam.
Pozdrawiam
JMJ Pirotechnics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak Ja Zawsze Kupuję sobię cyrkoblitze.a takżę ruzonego rodzaju wulkaniki,petardy.
Jak wychodze postrzelac tymi gowienkami o 20.to przychodze na 2-1 godz do domu.i-
i Zaraz znów wychodzę strzelać tylko ze lepszymi artykulami wyrzutnie mozdzierze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...