Skocz do zawartości
  • 0

Pomożecie wybrac ?


Misiek4242

Pytanie

Hmm... zastanawiam się co by kupić na tego sylwka.

Może by ktoś podsunął pomysł co kupic.
Mam do zapłacenia: 100 zł.

Rzeczy mogą być jedynie z biedronki,lidla i intermarche.

W tym napewno wezme wyrzutnie Kobre z lidla.
czyli zostaje coś koło 75 lub 70 zł.

Chodzi mi o rakiety i wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tak, mozesz, spokojnie xd. Nie znamy tegorocznego asortymentu sklepow wiec raczej zbytnio ci nie pomozemy. W lidlu nie kupuj rakiet Atomic Assault, bo sa to dobre rakiety ale pzez ostatnie lata lidl mial jakas wadliwa serie albo zle je przechowywal. Jak chcesz jakas mala wyrzutnie to bateria Monstrum nie powinna cie zawiesc jak na tak mala wyrzutnie. Wez oczywiscie jakies petardy.
Tak wiec albo zdeczydujesz sie kupowac w innym miejscu albo pomozemy ci dopiero jak bedziemy znac pelny asortyment sklepow na sylwestra, czyli w okolicy swiat.



Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak możesz to poradzę ci Detonatorki ;) 13.99 / 14.99 10 rakiet o ładnym jak na tą cene efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja myślałem nad takim czymś: (OCZYWISCIE PO PRZEPATRZENIU OFERT Z KILKU LAT)

Biedronka:

Mały zestaw - 8.99 zł.
Moździerz - 24.99

Lidl:

Wyrzutnia Kobra - 24.99
Rakiety Detonator - 13.99

Razem: 73.00 zł.
Pozostało 27.00 zł.

Doradziłby ktoś co można by było dokupić ? jak widzicie pozostało do wykorzystania 23.00 zł.

BEZ PETARD !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pewnie to bedzie choc nic nie jest pewne... Nie wiem czemu nie chcesz petard. W kazdym razie wez se fontanny butelkowe z Lidla jak beda, jak nie to inne fontanny. Mozesz tez jakies motylki. najlepiej i to, i to.



Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Bo petardy bede miał z odpustu na którym wczoraj byłem.
1.1 A poza tym petardy najprawdopodobniej kuzyn bedzie miał to po co ja ?
1.2 Ale może kupie tam jakieś hukówki. z tego co widziałem w tamtym roku to w moim miescie zrobili sklep z fajerwerkami ;D ale jest dużo możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Misiek a jakie sklepy masz jeszcze do dyspozycji? Bo jak masz np E. E-Lelerc to w zeszłym roku były u nich małe kostki tripla bodajże Magma i The Magic Key, ceny w granicach 9 zł za szt. jak w tym roku będą to weź za te pozostałe 27 zł 3 takie kostki i na pewno będziesz zadowolony. 48 strzałów za 27 zł to na prawdę się opłaci. A tak w ogóle to trudno nam gdybać nad ofertą sklepów póki nie mamy jej przed oczyma. Nikt teraz Ci nie zagwarantuje, co w którym sklepie będzie w okolicy świąt. Twoje pytanie będzie miało sens za 2 miesiące. Póki co zamykam temat.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...