Skocz do zawartości
  • 0

Co Kupić na 2 dni przed sylwkiem (zabawa)


Filip

Pytanie

Witam ktoś mi poleci jakie petardki kupić? mam na myśli korsarze pikolaki, achtungi, coś podobnego narazie wybrałem sobie tak:
http://yfrog.com/j8hahahahaup
Chodzi mi ogólnie o zabawe typu wrzucanie achtungów do śmietnika. :D
Robienie słoneczek itp.

Prosze o dorade co dokupić/zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dobrze, wiec najpierw gdzie kupujesz? Do jakich firm masz dostep? Oczywiscie wez piccolo, ja chyba kazda firma ma, polecam ci tez FP3/NEW. Z mniejszych to polecam K0202s, korsair mini, fajne petardki najpierw sie swieca i potem wybuchaja mocniej od piccolo. Kup tez jakies karabinki i petardy wielostrzalowe.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecilbym ci K0201, K0202, FP3/NEW i jakies karabinki. Innych petard raczej nie oplaca sie kupowac. No moze ewentualnie gromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprawdz www.speedfajerwerki.pl. Moglbys tam kupic zamiast tych wszystkich petard same FP3/New Small (w miare dobra cena). Do tego masz tansza przesylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na speedfajerwerki kupie napewno karabinki 200 strzałowe i achtungi bo mają tanie, ale mają jednak dużo mniej rodzaji petard niż na FM. Raczej te wszystkie petardy kupie na FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecilbym ci K0201, K0202, FP3/NEW i jakies karabinki. Innych petard raczej nie oplaca sie kupowac. No moze ewentualnie gromy.

Opłaca się kupić FP3X/Krachmen, Achtungi, TXP825 - BANG, i wiele innych dlatego nie rozumiem dlaczego niby te?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Opłaca się kupić FP3X/Krachmen, Achtungi, TXP825 - BANG, i wiele innych dlatego nie rozumiem dlaczego niby te?


A wy jednym poscie nie mogles tego dac? Zreszta mozna edytowac...
Co do moich to jako ze kupujesz na fm:
K0201 Super Corsair 0,59 x15
Fp3/NEW 9,99
P1212 9,99

Napisz jaki masz budzet.

Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Opłaca się kupić FP3X/Krachmen, Achtungi, TXP825 - BANG, i wiele innych dlatego nie rozumiem dlaczego niby te?


Bo FP3/New sa obecnie jednymi z najoplacalniejszych petard na rynku (pomijajac te mniejsze takie jak K0201, K0202, karabinki). Wiem to po swoim przykladzie. W tamtym roku zamowilem wiele roznych rodzajow petard i wyszlo na to, ze bylo to bez sensu. Zadnych achtungow nie oplaca sie kupowac jezeli chcesz miec dobry stosunek jakosci do ceny. Krachmeny mimo, ze sa tansze od FP3/New, to lepiej dolozyc te kilka zl wiecej, kupic FP3/New i cieszyc sie znacznie lepszym hukiem. Jezeli chcesz jednak troche wiecej roznorodnosci, to mozesz kupic gromy, szoki, moze niektore piratki..

PS Widze, ze jestes pewien swojego zdania, a porownywales w ogole kiedys huk tych petard?

PS2 Twoj plan jak dla mnie jest bardzo slaby i wymienilbym ponad polowe fajerwerek, ktore sie tam znajduja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

10xfp3new
3xtxp001
3xtc5b
ATN3
picollo (dziesięciopak)

jeszcze Ci kasy zostanie, robiłem z pamięci bo fm nie działa

Hehe dzięki napewno skorzystam propozycji. Ale dodam to tego achtungi 3 paczki i 5x 100sztuk korsarzy zwykłych, 1x 100sztuk korsarzy 3strzalowych

#fps: nie nie wiemy co jest z fajerwerkimarket.pl i nie nabijaj następnym razem posta po poście tylko skorzystaj z opcji edytuj... posta z pytaniem usunąłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

10xfp3new
3xtxp001
3xtc5b
ATN3
picollo (dziesięciopak)

jeszcze Ci kasy zostanie, robiłem z pamięci bo fm nie działa


Jezeli chcesz przeplacic, to mozesz kupic taki zestaw.

TXP001 nie jest glosniejsze od FP3/New, a kosztuje wiecej, wiec nie widze sensu w ich kupnie. ATN3 nie jest na tyle silniejsze od FP3/New, zeby sie oplacalo je kupic.

Przemysl to i zrob jak chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze, czy taki stuff pasuje? http://yfrog.com/j8hahahahaup (mówie teraz o calutkim stuffie który kupuję sam, ten stuff kupuję ja, ale jeszcze pojade do hurtowni i czegoś nakupuje za kase taty ^^


Ja juz swoje zdanie wyrazilem. Wyrzucilbym stad kilka rzeczy i zamienil na cos porzadniejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

*****************Temat zamknięty proszę o nie odpowiadanie w tym Temacie*******************************************************************************

Admina proszę o zamknięcie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...