Skocz do zawartości
  • 0

JC03-K To Beznadziejne Petardy


Filip

Pytanie

Czemu nie opłaca sie kupować JC03-K czyli coś w stylu większego piccolo? Tu własnie wam powiem.

A więc zacznijmy.

1 wada tej petardy: W Petardzie są dziurki, przez które jest bardzo często nie wypał i słabszy huk.
2 wada tej petardy: Beznadziejna siarka, nawet jak się te dziurki zaklei taśmą to po rzuczeniu tej petardy, siarka zgasza się w powietrzu.
3 wada tej petardy: Nawet leciutkie zamoczenie od samego dna petardy powoduje nie wypał.
Jednym słowem wielki FAIL Jorge'a z tą petardą.
Ale jest jeden plus:
Nadaje się bardzo do słoneczek, poniewasz na początku sie fajnie świeci i ma mało prochu tłumiącego i można zrobić lepszą podpałkę do słoneczka.
I mój problem jest w tym, że kupiłem tego 20 paczek, i każda to taki śmieć...
I mam pytanie: Jeśli ktoś miał tą petardę i niemiał takich wad, to prosze objaśnijcie mi czemu trafiłem na taką partię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Raz miałem te petardy. Zamiast należycie wybuchać, dawały lekkie pyknięcie, a ich odłamki strzelały w jednym kierunku. Od kilku lat nie ma ich w ofercie Jorge. Jednak dalej gdzieniegdzie można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raz miałem te petardy. Zamiast należycie wybuchać, dawały lekkie pyknięcie, a ich odłamki strzelały w jednym kierunku. Od kilku lat nie ma ich w ofercie Jorge. Jednak dalej gdzieniegdzie można kupić.


Mantis, normalnie one wybuchają mocniej ale pozniej. Ale strasznie czesto nie wypal...

nie polecam ich kupowac, to jest chyba najgorsza petarda firmy Jorge, i mozna je nabyc na FM i gdzie niegdzie w zestawie "Space Raider"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość ^^

Pierwszy raz spotkałem się z nimi w 2003r. Jeśli chodzi o efekt dzwiękowy to byłem zadowolony. Dość długo trzeba było czekać na eksplozje, częściej okazywało się że to niewypał. Chciałem je jeszcze kupić ale nawet nie ma ich w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...