Skocz do zawartości

06.10.2010-Michałowice-Przentacja produktów SP


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku firma SuperPower na jesieni organizuje prezentację swoich produktów, jednak forumfajerwerki i grupa polskiefajerwerki miały przyjemność gościć pierwszy raz. Miejsce, jakie zostało wybrane przez SP jest chyba najlepszym z możliwych, piękny hotel i przede wszystkim obecność wody powodowały że można było podziwiać produkty w pełnej ich okazałości. Jednak pogoda nie była najlepsza. Silny wiatr powodował „zwiewanie” efektów z nieba.

Po rejestracji w hotelu można było porozmawiać z gośćmi. Na prezentacji gościło wiele znanych polskich firm. Pracownicy SP służyli fachową pomocą i doradztwem. Na prezentacji można było kupić ciekawe produkty w okazyjnych cenach. Przed właściwą prezentacją miał miejsce wykład dotyczący nowych przepisów i ustaw.

Na prezentacji odpalonych zostało 67 produktów, jako pierwsze lampiony i petardy następnie fontanny, rakiety, moździerze, wyrzutnie i różnego kalibru bomby. Po odpalaniu kolejnych produktów razem z Bartoszem byliśmy utwierdzani w przekonaniu, że firma z Michałowic ma dobre produkty, w dobrych cenach. Jako że nie gustuję w rakietach, choć pewien zestaw zrobił na nas duże wrażenie mówię tu o rakietach 1534, skupiłem się głównie na ocenie dużych wyrzutni. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że pozycja 8051, 8407, 8424 i 8611 są godne zakupu. Jednak mi osobiście najbardziej się podobała wyrzutnia o symbolu 8605, jej rozpiętość była oszałamiająca, gęsty efekt Red, Green Wave oraz miny na dole nie mogły umknąć bez wzbudzenia podziwu. Gdy rozpoczęła się część z bombami wiedzieliśmy już, że hitem prezentacji są ładunki o kalibrze 51mm. Po odpaleniu sekwencji tych bomb słychać było żarty ze strony oglądających, że to na pewno nie 2 calowe bomby. Prezentacje zakończyły bomby o kalibrze 5 cali, które eksplodując na nas amatorach robiły duże wrażenie. Po zakończeniu prezentacji można było zrobić zakupy w siedzibie w Pęcicach.

Wizyta na prezentacji w firmie SuperPower na długo pozostanie w mojej i Bartosza pamięci. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Pragnę podkreślić, że importer SuperPower jako jedyny ze wszystkich nawiązuje kontakt z forum, za to też pragniemy podziękować
Nasze formowe vlepki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dowodem może być zdjęcie Pana Pawła :)

ewrgf4twtgu65h643tg6h5w_by_mpiwowski-d30bixy.jpg

43fgt4yu6gt4g6h653tg4w_by_mpiwowski-d30bj0j.jpg

53g36h43q6gu6h35qw6g_by_mpiwowski-d30bj26.jpg

435tfuh364qfg6ugh35qf_by_mpiwowski-d30bj4r.jpg

423qftg6u34qfgu6hg4qryre23d_by_mpiwowski-d30bj7j.jpg

34qt436yt65u34tf6uyh324g_by_mpiwowski-d30bj8z.jpg

54wg43qg76ih3443ghjfg35_by_mpiwowski-d30bjax.jpg

4wqf34q2fg7ihj5q34g6h43qf_by_mpiwowski-d30bjbx.jpg

43qf43gu6jh632tfgu6yw34gf_by_mpiwowski-d30bjd2.jpg

653tg4325tg6h536qgyh6q3g45ygh_by_mpiwowski-d30bjox.jpg

43qh5q3fg45yhg46uh4w5_by_mpiwowski-d30bjnj.jpg

g5y4h65yhh6uejhy5weg_by_mpiwowski-d30smvc.jpg

erhu65hw4atg56jhesg_by_mpiwowski-d30smwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - było super!
Wszystko przygotowane profesjonalnie i dopracowane w każdym szczególe.
Zaprezentowane produkty są naprawdę na wysokim poziomie i było na co popatrzeć.
Bateria 8611 rewelacja, jak z resztą wiele innych produktów, których symboli nie pamiętam :P
Bombki 2" z lontem błyskawicznym były chyba największym zaskoczeniem na plus. Efekt Red Wave był świetny!
Bombki 5" również piękne. Eksplozje niektórych były naprawdę potężne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Szczęściarze z Was. Nie spodziewałem się, że firma pirotechniczna robi prezentacje w ekskluzywnych hotelach.

Na 3 i 5 foto wygląda, jakby sprzedawali stamtąd fajerwerki. Czy tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow! Szczęściarze z Was. Nie spodziewałem się, że firma pirotechniczna robi prezentacje w ekskluzywnych hotelach.

No ten obiekt naprawdę robi wrażenie.
Tutaj fotka z zewnątrz.
dsc06126p.jpg


Na 3 i 5 foto wygląda, jakby sprzedawali stamtąd fajerwerki. Czy tak było?

Tak. Wszystko co tam było, można było normalnie kupić przez cały czas trwania prezentacji.



Nagrywał ktoś?

Firawerkoman coś tam próbował nagrać, ale miał jakieś problemy i skupiliśmy się głównie na oglądaniu efektów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Firawerkoman coś tam próbował nagrać, ale miał jakieś problemy i skupiliśmy się głównie na oglądaniu efektów
.
wielka szkoda.. z chęcią obejrzałbym pokaz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lal szkoda, i to ogromna szkoda, ze mnie tam nie bylo... Nastepnym razem napiszczie mi na PW, moze przyjade...
c
Z tego co wiem to jest to impreza zamknięta i tylko zaproszeni goście mogą wejśc, więc sobie pomarz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lal szkoda, i to ogromna szkoda, ze mnie tam nie bylo... Nastepnym razem napiszczie mi na PW, moze przyjade...

Tak jak napisał kameleon - to była impreza zamknięta z zaproszeniami. Tam nie było przypadkowych osób :P


wielka szkoda.. z chęcią obejrzałbym pokaz :)

To była prezentacja poszczególnych artykułów pirotechnicznych, a nie pokaz sztucznych ogni.
---------------------

Tam po drugiej stronie stawu było stanowisko odpalania, więc fajerwerki pięknie odbijały się w wodzie : )
dsc06125p.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak można jechać na prezentację i nie przygotować materiału filmowego? Dobrze, że fira chociaż wszystko poprawną polszczyzną opisał. Mam jedno pytanie, szczególnie do firawerkomana, jak te 2" prezentowały się w stosunku do triplowskich? Mogę sobie spokojnie wyobrazić zaskoczenie widowni tymi kulkami, gdyż sam przy pierwszej kulce z Tripla stanąłem na baczność xd

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywałem całość. Dziwne że Panowie którzy byli na prezentacji nie napisali ? Może forum jest cenzurowane ? A co do 2" to rewelacja - nie widziałem jeszcze ładniejszych :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byli jeszcze jacyś Panowie oprócz firawerkomana i Bartosza ;) ?

Mnie niestety nie było, odległość*termin=brak możliwości. Trudno oceniać efekty, nie mając filmików, chociaż opisy tych 50mm zachęcają do bliższego się im przyjrzenia!

Venecia Palace i okolice chyba sprzyjały oglądaniu efektów ;)

Dowiedzieliście się czegoś nowego o "ustawie lipcowej"?

PS: Nie lepiej byłoby przenieść temat do działu importerzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem te 2" o ile to są one,bo byc może są to jakieś kiepskiej jakości 3".
W każdym razie nie mam za bardzo punktu odniesienia tym bardziej że nagrywane było jakąś fatalnej jakości kamerką ;/
Ale dorzeczy :D od 2:09 można je zobaczyc(chodzi mi o te bardziej "wyróżniające" się) http://www.youtube.com/watch?v=fn7yNk1Avss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro kolega z pierwszego postu - zaczął "Panować" to chciałem utrzymać formę wypowiedzi :P



Proszę Pana :P to była oficjalna recenzja/reportaż/opis prezentacji, więc wszystko pisałem oficjalnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pytanie do osób, które były na prezentacji:

Czy 2" (a szczególnie zachwalane red wave) tak samo wyglądało na prezentacji, jak i w realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co mieli 2" spka mieli z nowej dostawy z chin zapewne już wtedy się mniej starano by zachować efekt który był prezentowany 6 października. Poczynię małe śledztwo w tej sprawie ja coś się dowiem to napiszę
:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam porównanie z szelkami tripla i te SP wypadły przy nich bardzo blado. Poza tym rw były gorsze niż bc i cp.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...