Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 250zł fm


Pawex122

Pytanie

Witam ,zacznę od pytania , do kiedy będą te "promocje" na fajerwerkimarket.pl ? Bo fajerwerki bym zamawiał jakoś dopiero pod koniec listopada/ druga połowa listopada. I potrzebuje jakiegoś wyposażenia do 250zł z tego oczywiście oprócz wyrzutni , też jakieś pierdoły sobie dobiorę. Wyrzutnie.... z triplexa podobno fajne , nigdy nie miałem styczności z nimi , i w ogole nie zmawiałem nigdy na fm.Kwota 250zł + przesyłka


Wyrzutnie , chodzi mi o to żeby były tanie i dobre , oczywiście , chciałbym te małe w stylu the magic key , ale też takie w stylu jw90, ale zeby pojedyńcze wyrzutnie nie kosztowały więcej niż 50dych za sztuke... aa , i ich nie wiem ile ma byc ale na same wyrzutnie chce przeznaczyc z 1

Rakiety/Moździerz
Tutaj też czegoś potrzebuje tak max do 50zł

Pierdoły (wulkany , petardy , rzymiaki lub coś innego) też z 50 zł ale tym sie sam zajmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość DreSzCzyK
Teraz są Wyprzedaże i można sporo zaoszczędzić.

Owszem ale 50% produktów nie ma magazynie :mellow:

zatem tak promocje kończą się w połowie listopada,+ bedzie dostawa :D ale podskoczą ceny więc listopad only, ułożymy ci stuff gdy bedzie wiekszy asortyment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra postaram ci się ułożyć stuff za tą cene.
JADE - P9803 34 zł
TXB604 - MAGMA 8.80
TXB605 - SKY BUSTER 8.80
TXB498 The Magic Key 8,99
MACRO COSMOS III - SM2126 9,99
2520 PURPLE TAIL 10.50
BABEL - SM9880 10.99
SHOW OF FIREWORKS - JW90 29.90
CONCORDE - JW78 35.99
NEW GENERATION 12 - JW68 36.99
TXB756 - X-EMOTION 42.00
FP3/NEW 9,99
K0202 - Super Korsarz x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hymm :( bo jednak bym mógł nawet w tym tygodniu zamówić , to nie ma znaczenia. Ale .... jednak widze że nie ma tych "popularnych" wyrzutni


Skoro zamawiasz na FM to na Twoim miejscu zaczekał bym na wspólne kupowanie, bo wtedy będzie więcej produktów i ceny mogą być niższe ;)


firawerkoman// to fakt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro zamawiasz na FM to na Twoim miejscu zaczekał bym na wspólne kupowanie, bo wtedy będzie więcej produktów i ceny mogą być niższe ;)

Zgadzam sie, zaczekaj na WK albo do Listopada. Teraz sporo rzeczy nie ma i nawet jak zaplanujemy to polowy nie bedzie, i nie znamy listopadowych cen wiec zaczekajmy do dostaw.
Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam sie, zaczekaj na WK albo do Listopada. Teraz sporo rzeczy nie ma i nawet jak zaplanujemy to polowy nie bedzie, i nie znamy listopadowych cen wiec zaczekajmy do dostaw.
Pozdro JMJ

Też sie zgadzam , ponieważ będzie więcej produktów i jakieś też się znajdą zniżki :)

Pozdro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok , a jakyście mi mieli ułożyć liste wyrzutni do 150zł to jak ona by wyglądała ? <jakby wszystko w magazynie było>

Powiem że rok temu miałem super show 6, big bang pluton , jw86 - to podobne do jw90 , (miałem jeszcze inne , ale nie pamiętam) ale te 3 się baardzo znakomicie spisały i szukam właśnie jakiś takich wyrzutni , napewno będę chciał jw90, i z triplexa jakiej magic keye , no i nie wiem co jeszcze , prosze o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz wziąść coś z tego pod uwagę:

TXB498 The Magic Key
U31439 - LILY MAGNOLIA
JW26 Katmandu
TXB605 - SKY BUSTER
NEW YORK 10 - SM9833
SHOW OF FIREWORKS - JW98
może coś się przypodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW90 - SoF
SILVER CASCADE - JF04
NEW GENERATION 13 - JW69
JW4055 - MONT EVEREST
CUDAK BATTERY - JW25
HI-TEC - SM9881
DON'T WORRY BE HAPPY - JW20
TXB382 Moździerz Specjalista
VOO DOO - 3775
FP3X - KRACHMEN Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...