Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

xD Ja też nie mam kasy na fajerwerki al co zrobić ;D

Kto mi posta usunął? ;p

Ja wyświetlen nie nabije chociaz na 3 miejsce bo mam dopiero 380 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


możesz wygrać za najlepszy filmik


Jedyny ziomek który mnie zrozumie xD
Ty tak nie gadaj bo się jeszcze w sobie zakocham i co xD
Nie chce sie przechwalać, poczekamy do 30 i wtedy zobaczymy.

P.S. Fifa127 jak ty skubańcu wygrasz 1 miejsce, kto nabije tyle wyświetleń ile ty ? ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ja coś zajmę, ale tak naprawdę nie mam tych 2600 WYŚWIETLEŃ, ponieważ wyświetlenia insight mówią co innego ale i tak wygrywam ;) i mam nadzieje że tak zostanie. Może ten Sylwester będzie w końcu udany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Jak te statystyki insight kłamią... Wszedłem na swój film na który wchodze raz w miesiącu - ma 7700 wyświetleń z czego 2/4 to niby nabijane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że u mnie też coś wali ten wykres. Żółte pole prawie pokrywało się z zielonym a teraz wychodzi na to że te 346 wyświetleń nabiłem sam a przecież po 300 blokują filmik więc jak to może być możliwe xD

Dobra już wiem dokładnie o co chodzi z wykresem, tą są unikatowi użytkownicy a więc żółty wykres pokazuje wyświetlenia od osób które mają zarejestrowane konto na YT a reszta to wejścia zewnętrzne tylko dlaczego nagle tak spadło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxor, chyba masz faktycznie racje. Bo to niemożliwe żeby ten wykres pokazywał prawde że niby mam 300 wyświetleń nabitych. Ja myśle wlaśnie że to wykres zarejestrowanych użytkowników i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na ten wykres nawet co patrzyć :P

PS.
No może wezmę się dzisiaj roześlę trochę link bo mordęga się skończyła (w każdym dniu miałem jakiś spr xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ktoś się bawi w nieczystą grę bo ponabijał mi wyświetleń i mi zamrozili filmik chyba ale na Insight widać ile mam na prawdę to się liczy??- Jeśli nie to jest chamstwo ponieważ ktoś mnie wziął wyeliminował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tryna nie martw się :) przy 300 zawsze licznik staje

tak a na jak długo??
bo ja na YT nie wgrywałem filmików:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryna spokojnie :D

Wyświetlenia będą ci się ładować po północy czy jakos, ja mam np dzisiaj kolo 600 a jutro rano mam około 700.
Jakieś dziwne aktualizacje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ ale dlaczego moje do tej pory się nie odświeżyły dziś jest drugi dzień i jeszcze się nie odświeżyły jutro będzie trzeci !!!! A jestem pewnien że trochę osób weszło ponieważ dużo wysyłałem !!!
Edit:
Zobaczymy do jutra. Sztuczne wyświetlenia miałem (nie wiem kto mi nabijał), ale od kilku dni miałem z 300 Unikatowych, których mi nie przyznało...
tzn. Wyświetlenia normalnie się odświeżają ale ten wykres w ogóle nie rośnie a powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamrozili ci film, ponieważ miałeś za dużo "sztucznych wejść". Spokojnie, jak będziesz mial rzeczywiscie tyle wyswietlen ile masz to licznik sie odmrozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tylko jeżeli film się zamrozi to na odmrożenie trzeba trochę poczekać.

a skąd sie te sztuczne wzięły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tomszak pisze. Kolega przekroczył pewien próg wyświetleń z jednego IP. O ile dobrze kojarzę to takie filmy odmrażają po 3 miesiącach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...