Skocz do zawartości
  • 0

100sh z tripla


mpiwowski

Pytanie

Witajcie

Chciałbym zrobić małą ankietę jakie wy polecacie duże baterie z Tripla. Interesuje mnie wielkość 100sh 30mm. Wiecie co lubie, musi być kolorowo, efektownie, i różnorodnie. Ale jak będzie jakiś super jeden efekt to też nie będzie źle. Rozważam wszystkie typy. 1-2 takie duże wyrzutnie zamierzam kupić tak więc do dzieła. Słucham waszych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wiem że szukasz kostek 100 strzałów, ale ja mam inną propozycję: TXB654. Wyrzutnia ma 150 strzałów, ma różnorodne efekty i strzela dość długo więc zdążysz dobrze nacieszyć oko. Ciekawe tylko ile takie cudo kosztuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie, kosztuje zapewne bardzo dużo, trochę za dużo. No i ta długość strzelania, ja mam przy niej nie spać. 3min na 150sh. Znacznie przesadzili :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB507 - wgniata w ziemię i wprawia w osłupienie wszystkich, którzy mają zaszczyt ją oglądać. Na pokazie Triplexa w Ełku miałem dobre porównanie wielu 100 sh 1.2" i TXB507 zrobiła na mnie definitywnie największe wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ma być I czy FAN czy obojętnie?
To ma być finałowa, rozpoczynająca, środkowa?

Sprecyzuj :P

A, pamiętasz tą wyrzutnie SP co Ci o niej mówiłem? kup tą i jedną z tripla 100sth :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB507 - wgniata w ziemię i wprawia w osłupienie wszystkich, którzy mają zaszczyt ją oglądać. Na pokazie Triplexa w Ełku miałem dobre porównanie wielu 100 sh 1.2" i TXB507 zrobiła na mnie definitywnie największe wrażenie.



Zgadzam się z velem... wyrzutnia cudo ;) tylko troszkę za szybko strzela 100 strz w 7 sec .
Chciał bym ją zobaczyć w akcji :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba lepiej jak będzie to Fan, wyrzutnia oczywiście finałowa albo tuż przedfinałowa. Ja wczoraj wymyśliłem 2 takie szybkie 100sh z 2 pozycji na raz, ale teraz sobie myślę czy nie przesadziłem. Bo wkońcu nie starczy kasy na inne. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...