Skocz do zawartości
  • 0

Kamera


Gość karmel5061

Pytanie

Gość karmel5061

Cześć all,możecie mi polecić jakąś dobrą kamerę do filmowania fajerwerków jak i np wakacji?? cena do 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość karmel5061

Film nagrany dzisiaj kamerą Toshiba Camileo P30 (test zrobiłem specjalnie na potrzeby tego tematu)
Kamerka podczas lotu rakietki nie złapała do końca ostrości, ale sam jestem pozytywnie zaskoczony jakością :)
Nie zapomnijcie włączyć jakości hd



Kamerka na chwilę obecną kosztuje 479zł
Aha jeszcze jedno, nie radzę kupować modelu Toshiba Camileo H20 gdyż jest o wiele gorsza, mimo że droższa.
Porównywaliśmy obydwie i P30 sprawdza się o wiele lepiej.

Jedyną wadą kamerki jest to, że nie ma wbudowanego dysku i trzeba używać kart pamięci, ale dzięki temu kamera jest lżejsza.


A możesz powiedzieć o co chodzi z tym łapaniem ostrości ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jezeli kamera posiada taka opcje, to najlepiej wlaczyc reczne ustawianie ostrosci do nagrywania fajerwerkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

o to Film nagrywny Kamera P30

Film

Nagrywana jest na kilku ustawieniach (balansu bieli i presetów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dreszczyk mam takie pytanie, czy masz 100% pewność że to camileo p30? Bo jakoś mój filmik jest w o wiele lepszej jakości, mimo że było ciemniej i tak się nie ciął. To wygląda jak nagrane telefonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Z poczatku powiem ci szczerze ze nie wierzyłem że to P30 straszny Szum jest, lecz napisałem do osoby i się upewniłem napisano mi że jest na 100% pewny że to P30 więc tak zostało że to P30 moge dodać że nagrywana na statyw.

gdyby nie statyw to doszedłby też tragiczny rolling shutter w postaci "Jello effect". Ta kamera nadaje się jedynie do nagrywania w dzień w plenerze,


mozliwe że bede miał wiecej filmów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Capensis moglbys moze nagrac jakąś tania wyrzutnie najtansza jaka msz (zeby nie bylo pozniej jej szkoda w sylwestra) bo ciekaw jestem jak z łapaniem ostrości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...