Skocz do zawartości
  • 0

Petardy do 40-45zl


Pawex122

Pytanie

Jakie wziąść petardy do 40-45zl ? , na pewno bde brał paczkę fp3new , fp3smal chciałbym jakieś też .... słabsze , jaja dinozaura , jakies pikolaki ? w tym że nie wiem ile czego :D doradzcie :D ! prosze , co polecacie jeszcze ? i ile tego co podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Gdzie zamawiasz? Jak się dowiem, to coś bardziej wymyślę ja i inni. Bierz najwięcej tego co najbardziej lubisz, silne czy słabe. Małych picolaków mało ja bym brał 3-4 paczki, jeśli na FM zamawiasz, to są 100 sztuk 3-strzałowe, te tak z 2 opak. i jeszcze coś w stylu K0204. Słabsze: żuki też, z mocnych to TX001 czy jakos tak, bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

-TXP001 - 11zł
-K0201 Super Corsair - 0,59zł x3
-PICCOLO CORSAIR - JC01S - 0,89zł x3
-JAJA DINOZAURA - FP1 - 4,99zł
-FP3X - KRACHMEN Black - 6,99zł
-TXP486 Petarda Grom - 9,30zł
-FP3/NEW - 10zł x2

I gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jezeli chcesz zeby ci sie najbardziej oplacalo, to kup tylko FP3/New oraz Smalle. Ewentualnie dodatkowo jakies picollo lub 5-cio strzalowki z jorga. Przeliczajac gromy na sztuki wyjdzie ci drozej niz FP3 Small. Zuki moim zdaniem sa slabe jak na swoja cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oczywiscie , na fm na wspólnym kupowaniu , tylko nadal się martwie że jeszcze nie ma dostawy , bo tydzien do WK a tam nic nowego nie ma , to co powinno być. FP3NEW pewnie z 12 zł bedzie kosztowało , small z 8zl ? jaja din. z 6 itp. Więc może zrobie ... tak

2x fp3new 24zł
1x fp3small 7zł
3 strałówki 8zł
5x piccolaki ok. 3zł
1x jaja dinozaura za te 6 zł

I troche wykroczyłem , ale ...... dobrze jest , dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Tydzień do WK? Serio?


Sam dobrze nie wiesz kiedy będzie i taka jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

no przecież wapster pisał że od 24 od 10godziny do 25 do 10 godziny więc .....o co chodzi ? zmieniony termin ?


Pawex122 organizatorzy sami dobrze nie wiedzą kiedy wspólne kupowanie się odbędzie... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Sorry, ale z Was to są dopiero inteligenci, skoro piszecie Wspólnym Kupowaniu SPRZED ROKU...


Co nie zmienia że nikt i nic nie wie na temat tego rocznego wspólnego kupowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hahahahahaha Veli usmialem sie czytajac to o WK, puenta byla najlepsza, jakby roku nie imieli czytac... hahahahahahaha genialne to bylo. A do tematu: napewno wez piccolo i trojstrzalowki, no i oczywiscie FP3 to wiadomo, wez sobie tez jakis karabinek. Z wiekszych moze jakies Achtungi jak lubisz? Ale one sa nieoplacalne... i to bardzo.


Pozdro JMJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem po co inne pierdoły chyba dla wystawy tylko wziął bym 5x Super piccolo i za resztę FP3/New ! :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...