Skocz do zawartości
  • 0

Pojedyńcze pociski z wyrzutni


Babel.

Pytanie

Witam

W tego sylwestra chciałbym rozebrać jakąś wyrzutnie i odpalać pojedyńcze pociski . Rozbierał ktoś was już wyrzutnie na pojedyńcze strzały ? Jak to zrobić żeby nie rozwalić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość DreSzCzyK

Nie opłaca się! nie kombinuj bo coś zje3biesz **
chcesz pojedyńcze posiski kup rakiety. PROSTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każda rurka jest bardzo solidnie przyklejona z sąsiadującymi, więc trzeba dużo wysiłku i delikatności, żeby ich nie uszkodzić. Ogólnie to nie polecam tego robić, bo dużo z tym roboty - trzeba mieć odpowiednio cienki lont, aby wsadzić go pod lift zamiast lontu fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.youtube.com/watch?v=h0KT4-QwL3U


Robiłem ja takie rzeczy nawet Fan układałem :D
Najpierw ogałacasz wyrzutnie ze wszelkich etykiet z każdej strony następnie odrywasz pierwszą rurkę do której wchodzi lont który odpalasz, i lecisz z każdą kolejną. Potrzebny jest do tego jedynie lont najlepiej 2mm bo wchodzi w dziurkę od fabrycznego lontu.

E tam vel przesadzasz "trochę". Nie trzeba aż takiej siły do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam rozebrac małe wyrzutnie typy magik key,bo sam w wakacje rozebrałem TXB602 :D
Rurki trzymają się dośc mocno,ale wystarczy że oderwiesz pierwszą rurkę,a następne będą szły już gładko :P
Tylko pamiętaj aby nie odpalac tego fabrycznego lontu,ponieważ jest szybkopalny i na to miejsce należy wstawic wolnopalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałbym aktualizować temat, ponieważ wpadłem na podobny sposób, chciałbym was prosić o pomoc. Mianowicie chciałbym kupić jakąś wyrzutnie max 12-13 PLN lub 2 wyrzutnie za podobną sumę (12 - 14 PLN). Ze względu iż nie mam za dużo pieniędzy wpadłem na pomysł aby każdy pocisk wystrzelić oddzielnie. I tu was proszę o pomoc nigdy nie miałem wyrzutni i nie wiem jak do tego się zabrać jak doczepić wolny lont, czy tuba nie przewróci się podczas strzału ? Jak to rozwiązać. Poczytałem już wasze posty i wywnioskowałem iż trzeba to robić ostrożnie (oddzielanie pocisków). Ale jak doczepić lont, i jak postępować aby to było bezpieczne. Liczę na poważne odpowiedzi.

PS. Jaką wyrzutnie do tego wybrać ? Dodam iż musi to być wyrzutnia z fajerwerkimarket.pl (TOP10) Oto kilka moich propozycji:

-2520 Purple Tail (na filmikach widać, zę jest to piękna wyrzutnia, ogromne rozpryski)
-TXB422 Little Palm Tree + P7203 - ANNA
-TXB821 - YELLOW PURPLE + SOUL - P7015
-P7059 Royal Salute (ta wyrzutnia bardzo mi się podoba)

Możecie też dorzucić swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"nigdy nie miałem wyrzutni" a chce się zabierać za rozbieranie :facepalm: nie wiem czy ktoś Ci pomoże :) urwie Ci paluchy i tylko problemów narobisz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie to idiotyzm rozbierać wyrzutnie po to aby strzelać z każdej rurki oddzielnie w dodatku przy takich małych kostkach. Rozumiem jeżeli ktoś rozbiera większe wyrzutnie jak na przykład TXB475 i odczepia całą salwę, ale tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...