Skocz do zawartości
  • 0

Zapomniałem zamówić lontu...


Pawex122

Pytanie

Jak w temacie , zapomniałem zamówić lontu przy składaniu zamówienia na fm :( . A bardzo chciałbym zrobić mały pokaz na wigilie , problem w tym że pokaz nie będzie się składał z samych wyrzutni , będzie wulkan , rzymiaki , rakietki , i wyrzutnia......

Da się jakoś zastąpić ten lont ? własny wyrób ? coś z główek zapałek słyszałem ?

Jak nie tO .... HYM ? macie jakiś pomysł co zorobić aby zrobić pokaz bez dodatkowego lontu ?
Nie mam pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a ile by przesyłka wynosiła ? bo potrzebuje jakieś ? 5m lontu na wszelki wypadek , jak nie lepiej ,to działa na zasadzie : czym większa paczka tym drożej ? czy nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli sam chcesz zrobić lont to potrzebujesz:
Siarka (albo ze sklepu chemicznego albo z zapałek, osobiście polecam opcje 1)
Jakiś sznureczek (jakaś mulina albo coś w tym stylu tylko żeby dobrze chłonęło)
Podobno dobra jest też saletra (tego nie próbowałem wiec nie wiem)

Mieszasz siarkę z odrobiną wody, później namaczasz po kolei każdy kawałek "lontu".

To tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mozesz sprobowac zadzwonic do FM (jezeli nie wyslali jeszcze paczki) i poprosic o dodanie lontu do zamowienia. Ja musialem zamienic kilka produktow przy wczorajszym zamowieniu i wiekszych problemow nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli sam chcesz zrobić lont to potrzebujesz:
Siarka (albo ze sklepu chemicznego albo z zapałek, osobiście polecam opcje 1)
Jakiś sznureczek (jakaś mulina albo coś w tym stylu tylko żeby dobrze chłonęło)
Podobno dobra jest też saletra (tego nie próbowałem wiec nie wiem)

Mieszasz siarkę z odrobiną wody, później namaczasz po kolei każdy kawałek "lontu".

To tyle. :)


Chyba se kpisz, i jeżeli 'siarke' z zapałek nazywasz siarką to gratulacje.
Już chyba lepiej było by to zrobić na zasadzie błotka z prochu czarnego. i żeby ten sznurek długo wsiąkał.
Ale i tak kup Viskacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

najpewniejszy lont i najlepszy to visco, różne lonty homemade mają różną szybkość palenia zabawy jest z tym dużo itp

jak zamówisz na pyrogarage to za 5m wyniesie cie to wszystko max 15pln razem z przesyłką. Więc nie kombinuj tylko kup visco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...