Skocz do zawartości
  • 0

Taki mały zestawik


Krystian93

Pytanie

Witam.
Lubie bardzo petardy typu 2 strzały czy tam 3 strzały no ogólnie to ma być tego dużo i w miarę dobra cena, a i wystrzał też musi być spory xd w tamtym roku kupiłem chyba takie korsarze hestii zielone i one miały 2 strzały i mi się podobały a w opakowaniu też dużo było. Różne modele jakie polecacie oczywiście też kupie jedno opakowanie FP3 podobno mocno biją.
A rakietki ze 2-3 kupie ale to już sam wybiorę.
Będę kupował w hurtownii w Olsztynie.
Dziękuje.

###Edit
Te chyba brałem
http://www.speed-fajerwerki.pl/petardy-149-KORSARZ+-+12szt+podw%C3%B3jny+huk.htm i to jest fajna cena do ilości i jakości (według mnie)
No 10 zł to już max za 100 sztuk w opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.
Lubie bardzo petardy typu 2 strzały czy tam 3 strzały no ogólnie to ma być tego dużo i w miarę dobra cena, a i wystrzał też musi być spory xd w tamtym roku kupiłem chyba takie korsarze hestii zielone i one miały 2 strzały i mi się podobały a w opakowaniu też dużo było. Różne modele jakie polecacie oczywiście też kupie jedno opakowanie FP3 podobno mocno biją.
A rakietki ze 2-3 kupie ale to już sam wybiorę.
Będę kupował w hurtownii w Olsztynie.
Dziękuje.

###Edit
Te chyba brałem
http://www.speed-faj...3%B3jny+huk.htm i to jest fajna cena do ilości i jakości (według mnie)
No 10 zł to już max za 100 sztuk w opakowaniu.



Napisz do hurtowni, aby wyslali ci cennik na ten rok. Tam bedziesz mial wszystko rozpisane i na pewno znajdziesz kod jakiejs 2-3 strzalowki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...