Skocz do zawartości
  • 0

Problem z pokazem...


kameleon

Pytanie

witam
Mam dość nietypowy problem i za chiny nie wiem jak z niego wybrnąć :( Mianowicie w tym roku tak się złożyło, że będę na sylwka tylko z rodzicami, ponieważ rodzeństwo wyjeżdża... I mam 2 możliwości albo strzelić mały pokaz na moim osiedlu (za około 500-600zł), albo pojechać na działkę i zrobić pokaz za ponad 1 tysiąc ale nie będę miał widowni i jakoś mnie to nie jara :)I teraz myślę tak czy zrobić mały pokazik na tym osiedlu co obecnie zamieszkuję a pozostałą część fajerwerków zostawię na przyszły rok, gdyż w przyszłym roku sylwestra będę miał połączonego z parapetówką bo wprowadzam się do nowego domu i będzie dużżżżoooo ludzi :lol: Co byście zrobili na moim miejscu, mały pokaz a reszte fajerwerków na baardzo duży pokaz za rok czy w tym roku wszystko wystrzelić na działce :) Wiem, że decyzje i tak podejmę sam ale chce wiedzieć jak wy to widzicie
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość karmel5061

Myślę że wytrzymasz ten rok :) Zdecydowanie lepiej zrobić w tym roku mały pokaz za 600zł który i tak pewnie będzie bardzo dobry,+ do tego będziesz miał widownie która będzie miała na co patrzeć,pozostałe fajerwerki zostawisz na sylwester 2011/2012 na pewno coś dokupisz i zrobisz sylwester marzeń na terenie nowego domu i oczach rodziny/przyjaciół ;)

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...