Skocz do zawartości
  • 0

Kolejna część - biedra - 100zł


Pawex122

Pytanie

Witam , jako że paczka do mnie dopiero jedzie , będzie w śr :D , a tylko jutro mam możliwość pojechać do biedronki <mieszkam na "Wsi" > . W mojej paczce z fm zabrakło kilka dobrych wyrzutni np. x emotion :(((: :( , mam tylko takie mniejsze wyrzutnie np. mars , katamandu , styx , concept , itp. Myślę co kupić z biedry za ok. 100zł napewno kupię:
-rakiety planet - 10 zł x2 < ponieważ VooDoo zabrakło...>
- 3x MC II < tutaj je połączę i wstawię pod kątem , będzie układ fan :D

I teraz tak sobie myślę hymm, bym wziął tą 25sh 25zł ale.... mam dużo takich wyrzutni tego typu , więc hymm tą 10 sh. 25zł....? miałem ją rok temu , i nie była podobna do ss6 , i nie wiem czy tą samą wyrzutnie brać...

HELP , co byście zrobili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak mówisz,że masz dużo wyrzutni typu 25 strzałów mistrzowie ognia to weź mistrzowie ognia 10 strzałów za 25zł:) To jest ponoć super show 6 a filmik tej wyrzutni masz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GpdnKOsqXYY

Co do rakiet to w tym roku w biedronce wyglądają one bardzo marnie... Wyglądają mi na takie małe,jedynie moim zdaniem warto wziąść rzymiaki 3 sztuki po 25zł i duży zestaw rakiet.
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm rakiety są te same co rok temu,ale nie jest to cudo napewno...
Moździeża też sobie kup o ile to jest althillery shells ten co był dawniej:)
EDIT:
Ja właśnie jutro wybieram się po moździeża do biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

...W mojej paczce z fm zabrakło kilka dobrych wyrzutni np. x emotion...

HELP , co byście zrobili ?



Czy chodzi o TXB756 za 42 zł?? Dzwonili do Ciebie z wiadomością, że jej nie ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...