Skocz do zawartości
  • 0

Odbezpieczanie wyrzutni


Tofik

Pytanie

Witam. Mam problem.
1.W wyrzutniach zazwyczaj jest folia i pod nią jest sreberko. Co trzeba zdjąć żeby wyrzutnia działała?

2.Niekiedy lont jest pod sreberkiem. Czy jak zdejmę sreberko to czy wyrzutnia będzie dalej działała poprawnie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość karmel5061

Dla swojego spokoju możesz zerwać i folie,ja tak nie robię i nigdy nie miałem jakiś problemów bo pocisk bez problemu przebijał folie/sreberko.Jak ściągniesz nic się nie stanie,bo to tylko taka ochrona przed wilgocią,brudem itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla swojego spokoju możesz zerwać i folie i sreberko,ja tak nie robię i nigdy nie miałem jakiś problemów bo pocisk bez problemu przebijał folie/sreberko.Jak ściągniesz nic się nie stanie,bo to tylko taka ochrona przed wilgocią,brudem itp ;)


Poza tym sreberko chroni przed tym, aby przypadkowo iskra z wyrzutni nie wpadla do ktorejs rurki. Temat byl juz poruszany wiele razy. ZDEJMUJEMY FOLIE, SREBERKO NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem kiedyś problem że iskra zapaliła kolejne ładunki ale to w JW90 bo łączeniu rur lontem nie jest najlepsze ale można i sreberko zdjąć jak komuś przeszkadza a jak nie to i folie może zostawić :) bo pocisk wylatujący na dużą siłę, a większych wyrzutniach nawet przez karton pociski by wyleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem kiedyś problem że iskra zapaliła kolejne ładunki ale to w JW90 bo łączeniu rur lontem nie jest najlepsze ale można i sreberko zdjąć jak komuś przeszkadza a jak nie to i folie może zostawić :) bo pocisk wylatujący na dużą siłę, a większych wyrzutniach nawet przez karton pociski by wyleciały.


A widziałes ten P5015 ? - Extreme Line z lidla.

Jest tam tak mi się wydaje taki karton... Rozpruwać go ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

A widziałes ten P5015 ? - Extreme Line z lidla.

Jest tam tak mi się wydaje taki karton... Rozpruwać go ?


Nie trzeba,pocisk bez problemu przebije <_< Ile jeszcze będziecie się pytać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...