Skocz do zawartości
  • 0

Szelki 2" Visco czy nie?


Filip

Pytanie

Witam. Jakie szelki byście mi polecali? Będe chciał kupić na stronie taniefajerwerki.pl. Wybrać te za 4,50 czy za 6,50 ? Zależy mi tylko na efekcie!! I tylko na efektach : Red wave, brocade crown, yellow peony! Z góry dzięki. Aha i zależy mi na tym żeby zapłacić jak najmniej, jeśli to jest minimalna różnica to wole kupić te ciupke gorsze niż płacić 2zł więcej. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po pierwsze z tego co się orientuje to tych na szybkim nie ma obecnie.Jednak jeżeli będzie nowa dostawa to szczególnie polecam brocade crown na szybkim.Bardziej ten efekt w tym przypadku przypomina palmę ale jest po prostu piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm innaczej ty masz 10 lat o ile dobrze pamiętam ? Dam Ci radę, lepiej sobie odpuść te bombki na szybkim, chyba, że twój tata będzie je odpalał.

Bomby na szybkim są to bomby, które posiadają quickmatcha, inaczej taśmę detonacyjną która pali się z prędkością powyżej 10m/s.

Natomiast bomby na wolnym są to bombki na zwykłym zielonym loncie, o prędkości spalania około 3-5cm/s.

Taki detal może ci się przyda na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tensor przestań spamować. Jak nie masz nic do powiedzenia to nic lepiej nie pisz...

Co do tych szelek to na Twoim miejscu zastąpim bym je wyrzutniami. Na razie jeszcze nie masz zbyt wiele doświadczenia więc wyrzutnie będą w sam raz. Nie na pracujesz się za dużo, a i efekty będą dobre ;)

Edit:
Widzę że mod już się tym zajął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja z tatą mojego kolegi i kolegą odpalaliśmy szelki 3" ^^ Efekty były nieziemskie. A moździerzy to już kilka miałem więc myśle że to niema znaczenia. A na szelki się uparłem zbyt mocno by zrezygnować. Wyrzutnie kupuje swoją drogą na fm z rakietami. Petard nie kupuje poniewaz mam w petardach 350 zł. (Samych petardach). Ale się już wszystko wyjaśniło więc!
threadclosedxd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mialem te na Visco i sa swietne, polecam ci je, ale tych za 4,50 nie mialem wiec porownania nie mam. Uwazaj zeby Super Powera wziac jesli na tych efektach ci zalezy, w SP sa najlepsze te efekty.



Akurat z tego co się orientuję ty miałeś bombki na quickmachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja z tatą mojego kolegi i kolegą odpalaliśmy szelki 3" ^^ Efekty były nieziemskie. A moździerzy to już kilka miałem więc myśle że to niema znaczenia. A na szelki się uparłem zbyt mocno by zrezygnować. Wyrzutnie kupuje swoją drogą na fm z rakietami. Petard nie kupuje poniewaz mam w petardach 350 zł. (Samych petardach). Ale się już wszystko wyjaśniło więc!
threadclosedxd.jpg



wnioskuje, że tata twojego kolegi siedzi w pirotechnice, pokazy itp. co wyjaśnia obecność bomb 3'' które jak mi wiadomo wymagają koncesji B)

na wypadek jakbyś nie zajarzył, bo u góry czytałem że 10lat masz- nie obraź się, ale pokaz, bomby na qm to chyba nie najlepszy pomysł....

pozdro szymon :blush:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...