Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie 49sh i nowe przepisy


greg

Pytanie

Witam
Na forum jestem nowy jednak czytam je od dłuższego czasu.Wiem ,że do sylwestra jeszcze długo ale już teraz chciałbym się zapytać o pewną rzecz.Chciałbym kupić JW408 ale martwią mnie nowe przepisy dotyczące mniejszych ilości prochu użytych w wyrzutniach.Np.Painting Sky w nowej poligrafi jest już na nowych przepisach, w przypadku tej wyrzutni nie robi to akurat różnicy w jakości efektu ale JW408 jest przecież większa.Moglibyście mi doradzić czy około pażdziernika ta wyrzutnia będzie jeszcze do kupienia na starych przepisach?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JW408 z 2010 roku jest wyrzutnią identyczną w stosunku do lat poprzednich, tak więc nie masz o co się martwić. Na zmiany póki co się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na razie jeszcze nie została zmieniona, ale napewno na nowych przepisach albo zostanie super pogorszona, albo po prostu wycofana. Chyba trzeba się cieszyć ostatnimi chwilami tej baterii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do pełnej integracji prawa polskiego w sprawach związanych z wyrobami pirotechnicznymi z prawem UE pozostało jeszcze 2 lata, więc przez cały bieżący oraz przyszły rok nie powinno być problemów z nabyciem wyrzutni wyprodukowanych zgodnie ze starymi normami PN. Chociaż spodziewam się, że w 2012 importerzy będą sprowadzać już tylko wyroby oznakowane symbolem CE, czyli zgodne z prawem unijnym. Z kostkami do 25sh po tej dacie nie powinno być problemu, jednak większe wyrzutnie mogą stać się trudno osiągalne. Póki co mamy jednak 2011 i możemy się cieszyć tym, co było do tej pory, więc nie ma co się spieszyć z zakupami.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprostu 49sh i 100sh zostaną sklasyfikowane jak produkty profesjonalne na koncesje. Przemawia za tym historia. Chyba, że wynaleziono jakieś extra mieszanki o których jeszcze nie wiemy :laugh: i 300 gram tejże, będzie dawało taki efekt jak teraz daje 1000 gram w wyrzutni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...