Skocz do zawartości

07.05.2011 - Warszawa - Otwarcie Multimedialnego Parku Fontann


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja – Otwarcie Multimedialnego Parku Fontann
Miejsce – Podzamcze w Warszawie
Godzina – 22.10
Wykonawca – Goldregen
Długość pokazu – 5 minut
Link do obejrzenia filmu na YouTube -



Widowisko „Magia Żywiołów” otwierające warszawski Multimedialny Park Fontann było niezwykłym połączeniem wody, ognia, świateł, laserów i muzyki.
Za stronę pirotechniczną odpowiedzialna była firma Goldregen, która przygotowała ok. 5-minutowy pokaz sztucznych ogni.
Bomby, baterie wachlarzowe i one row, single shoty, miny i rzymskie ognie – to wszystko mogliśmy zobaczyć w trakcie pokazu. Jak przystało na firmę Goldregen, dominowały złote efekty, chociaż nie zabrakło mulitkolorowych Cycasów, migoczących czerwonych peonii, czy Red i Silver Wave. W momentach wyciszenia nie zabrakło efektów Falling Leaves i Red/Green Butterfly. Ostatnia minuta pokazu to fantastyczny widok masy opadającego brokatu oraz rewelacyjne trzeszczące chryzantemy. Jednak największe wrażenie zrobiły na mnie cztery ogromne trzeszczące chryzantemy przechodzące w czerwień, których podmuch eksplozji dało się czuć na całym ciele. Pokaz zakończyły równie efektowne brokatowe korony z trzeszczeniem.
Pokaz naprawdę idealnie oddał charakter całego widowiska. Wszystko pięknie połączone z muzyką i słowami lektora. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić, to to, że brakowało mi większej gry single shotów czy rzymskich ogni. Ogólnie pokaz bardzo ciekawy i udany. Pirotechnikom Goldregen należą się wyrazy uznania, tym bardziej że kilka godzin przed pokazem padał momentami naprawdę ulewny deszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że pokaz wyróżnia się bardzo pozytywnie w porównaniu do ostatnich scenariuszy GR. Wreszcie pojawiło się więcej kolorów i wzrosła różnorodność efektów. Bardzo żałuję, że nie udało mi się przyjechać na ten pokaz, tym bardziej, że już od ładnych kilku miesięcy nie miałem okazji podziwiać tak intensywnego finału. Ekipie GR należą się dodatkowe gratulacje za odpalenie pokazu w trudnych warunkach, w których zapewne nie kazdy dał by sobie tak doskonale radę.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Pokaz ten rozpoczął na dobre mój "sezon profesjonalnych widowisk"

Właściwie już nie mam o czym pisać bo to co Bartosz napisał ja w 100% popieram. Firma Goldregen postanowiła zrobić pokaz na "szerokim ekranie" który dał namiastkę wianków z 2009 roku mimo że wtedy była zupełnie inna skala widowiska. Mi się bardzo spodobała bateria Arki GC731.

Zdjęcia z pokazu:

53h432g6uh3qtfhw53_by_mpiwowski-d3fv0ld.jpg
54wh3w4g45hj4q23g6uh3q_by_mpiwowski-d3fv0ma.jpg
weqg432fg64yhg23g4uh34q_by_mpiwowski-d3fv0mw.jpg
54wh34hg46uhq34h6u4jh3qhg_by_mpiwowski-d3fv0o1.jpg
5gq34ghu4jh4wqh4u4qg_by_mpiwowski-d3fv0or.jpg
43hg432qgu64h24fuy5h43q_by_mpiwowski-d3fv0r2.jpg
3h34gu6hg3hu64h643g_by_mpiwowski-d3fv0ry.jpg
43hg342gu6h4wh54gu6j5w3_by_mpiwowski-d3fv0sr.jpg
4wegr32fgy4h436hu634f_by_mpiwowski-d3fv0tp.jpg
4gh42q3g53h23qhyh423qgu4_by_mpiwowski-d3fv0ua.jpg
43qht423qghyu4h43qg4uyh34q_by_mpiwowski-d3fv0v4.jpg
23q4ghu6h3q4h6u_by_mpiwowski-d3fv0vp.jpg
34gh2q3fg54gh43qgu4hw_by_mpiwowski-d3fv0wq.jpg
2qfg3r2fy54h3hu62gfu6hg3q4gf_by_mpiwowski-d3fv0xd.jpg
rtgyhg42g45h43g4y5h5w_by_mpiwowski-d3fv0yd.jpg
54h34gy54hgwg4wyh343q4g_by_mpiwowski-d3fv0z8.jpg
34qgbgv642423qguij3qwfuhwef_by_mpiwowski-d3fv100.jpg
43gfuy6hg34qgu5h34qgfu64_by_mpiwowski-d3fv111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz wgniata w ziemię. Niesamowity, cudowny i olśniewający. Szkoda, że nie mogłem zostać w stolicy do soboty, bo przegapienie takiego widowiska jest dużą stratą. Finał miażdży wszystko - naprawdę super zgrany z muzyką (podobnie jak całe show) - ostatnie 4 ładunki musiały mieć ogromną moc. Warszawiacy - zazdroszczę Wam ;)


Mi się bardzo spodobała bateria Arki GC731.


A ja byłem przekonany, że to JW731.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...