Skocz do zawartości
  • 0

Wybór kostek. - pytania


Misiek4242

Pytanie

Witam. Trzeba się pomału interesować możliwymi zakupami. Zostało 111 dni do sylwestra a to zaraz zleci. Chciałbym się dowiedzieć od was co byście polecili z fajerwerkimarket z firmy kometa. Jorge narazie nie ma i dlatego pytam o komete. Jak bedą dostawy jorga to wtedy bede już układał plany zakupów. Teraz pytam tylko o tą jedną firme. Co polecacie z kostek mniejszych i tańszych ? do 15-20 zł za wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W chwili obecnej fm posiada bardzo mały wybór kostek tego importera w tym przedziale cenowym o którym mówisz, a jeżeli takowe są, to nie ma do nich filmów, a w tym przypadku przy tak małym budżecie jakim dysponujesz, byłoby błędem branie ich w ciemno.

Aktualnie jest dostępnych kilka fajnych kostek z Triplexa i Jorga do 20zł, więc radziłbym sobie pooglądac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Proponowałbym wybrać innego importera ze względu na Cene/// Tak jak wyżej..
Warte ceny sa niektóre kostki Triplexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ustalam w tym temacie stuffu. To chce podkreślić. Ale moge wam podać cene a nawet powiem, że granice ceny do jakiej chce kupić stuff w tym roku. Bedzie to 150 zł z przesyłką. Moje wstępne plany są ułożone ale jak narazie nie ma 1/2 tego co zaplanowałem. Więc szukam kostek innych importerów niż Jorge. Wiem, że są tam ładne wyrzutnie jorge ale jak mówiłem wczesniej nie ma tych co bym chciał. Narazie tylko chciałem zadac pytanie odnośnie komety. Jesli macie jakies propozycje na temat tej firmy lub innej(jak mówicie Triplex) to podajcie nazwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW4072 ORIENT
P7203 Anna
TXB820 - YELLOW PEONY
2520 PURPLE TAIL
BABEL - SM9880
TXB212 - GEMINI
BIG BANG KASJOPEJA - JW06
BIG BANG MARS - JW07

Razem = 77,01 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

TXB820 - YELLOW PEONY
MACRO COSMOS III - SM2126
2520 PURPLE TAIL
TXB212 - GEMINI
ARCTIC - JW14
BIG BANG KASJOPEJA - JW06
TXB303 - Blue Neon
P7301 - MALABO

Razem 106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widze, ze sie z tego tematu robi układanie stuffu. Prosze o zamknięcie go. Jesli bede chciał układac stuff to zrobie nowy o całkowitej tematyce układania stuffu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...