Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw do 120zł


housemdt

Pytanie

Witam!
Mam do wydania 120zł(nie licząc przesyłek). W tym mam zamiar kupić większość wyrzutni. Zastanawiałem się też na bombkami 2calowymi. Więc Co i ile kupić? ZERO PIERODOŁÓW i PETARD tylko wyrzutnie i moździerze lub bombki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro napisał ze zastanawia się nad 2", to raczej chce zamawiać z DemonowOgnia...
Bombki to dobry pomysł. Wez sobie kilka na przetestowanie. Z wyrzutni proponuje ci P7307 Kama- jest świetna. P5912 Crown tez ma same dobre opinie i sadze, ze będzie idealna, chociaż akurat tej kostki osobiście nie odpalałem. Jeśli chcesz również coś większego, to wyrzutnie z serii Exclusive są najlepsze. Mowie tu o P5401ES, P5601, P5603 lub P5609. Polecam ci również wzięcie sobie jednego wachlarza (onerowa) 8907 (Super Power)
Jeśli się jeszcze pojawi, to wbrew przekonaniom o styropianach (wyrzutniach obłożonych styropianem, żeby zwiększyć optycznie ich wielkość P5015 za niska cenę będzie miłym dodatkiem.

Nie układałem ci tu dokładnej listy tylko poleciłem dobre kostki, liczę, ze coś sobie wybierzesz.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

No na DO nie ma szelek QM dopiero pojawią się w połowie pażdziernika więc zostają ci na VISCO, jeżeli ryzegnujesz z bambek to proponuje złozyć zamówienie na fajerwerki.net bądz na fajerwerkimarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No na DO nie ma szelek QM dopiero pojawią się w połowie pażdziernika więc zostają ci na VISCO, jeżeli ryzegnujesz z bambek to proponuje złozyć zamówienie na fajerwerki.net bądz na fajerwerkimarket

A gdzie On napisał ze kupuje teraz? zapewne kupi w grudniu/koniec listopada, wtedy 2" będą.
Zresztą, nawet jeśli zamawiasz teraz, to proponuje ci wziąć dwójki na Visco. A na demonach znajdziesz równie dobre produkty co na FM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak kupujesz z FM to możesz sobie zamówić:

TXB820 - YELLOW PEONY 5zł (21s)
P7205 - TOMI 8zł (5s)
P7202 - Sara 8zł (12s)
P7201 - ARON 8zł (12s)
TXB498 The Magic Key x2 21zł (25s jedna x2 = 50s)
2520 PURPLE TAIL 14zł (20s)
JW07 - MARS 14,50zł (15s)
JW4056 Gaja 42zł (10s)

Koszt 120.50 zł, nie wiem może coś ciekawszego ułożysz ;)

Jak odpalisz wszystko po 1 kostce to masz 2:25 min strzelania z chyba w miarę finałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość TheROBCIOZOL

TXB824 - FIGIEL - TRIPLEX - 8,99
JF11 - NINJA - 8,99
MACRO COSMOS II - 9,99
SM2126 - MACRO COSMOS III - 11,49
SZAMAN - SM2107 - 19,90
BORA-BORA - SM2116 - 24,00
P7048-FLORYDA - 25,00

108,36

www.fajerwerkimarket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...