Skocz do zawartości
  • 0

Jak to połączyć ?..


przemo312132

Pytanie

Ema mam do was wielką prośbę m.in jak połączyć następujące wyrzutnie z jakimi odstępami no i jakim lontem ( posiadam 8.5m lontu 3mm 1cm/s )
Mam dla was dwie wygodne opcje :

-Może być projekt w paincie
-Albo Napisać po prostu jak :)

Oto one i jakie czasy pomiędzy nimi:

JF66 0:00 - 0:15sek
FC3001 x2 V 0:15 - 0:25sek
Trolle 0:20 - 0:45sek
(Maxsem) purple dark worlock 0:45sek - 0:55 sek
(Maxsem ) Legendary World 0:55 - 1:10 sek
JW21 condor 1:10 - 1:40 sek
(Maxsem) Golden Coco + Styx 2:05sek 1:40 - 2:05
1x 2" 2:06
JW59 2:06 - 2:26


Jeśli o czymś zapomiałem to napiszcie w temacie bez przypominania mi :)

Aha i jest to mój pierwszy pokaz :) więc proszę nie piszcie że mało tego to tak na próbę czy wyjdzie czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a więc od razu powiem ci że za małe zakładki zrobiłeś w moim temacie w przygotowaniach do pokazu sylwestrowego firawerkoman dobrze mi to opisał: ,,Wszystko super pięknie ale! robisz za małe zakładki czasowe między wyrzutniami co może skutkować wieloma dziurami w pokazie. obejrzyj sobie kilka filmów danej wyrzutni i wyciągnij średnią i od niej odejmij jeszcze ze 3 sek przy małych kostkach (bo z tego co widzę na razie są same małe kostki) przy dużych 100sth odejmuj nawet do 10sek. "

no a teraz jak to połączyć:
http://www.youtube.com/watch?v=-dwXRioA-xA


i teraz w jakich odstępach czasowych jeśli:
jw21 condor ma strzelać od 1.10 do 1.40 a potem ma zacząć strzelać golden coco z styxem od 1.40 do 2.05 to musisz zrobić tak że pierwsza wyrzutnia strzela w czasie 30sek więc od tej pierwszej wyrzutni musisz połączyć drugą wyrzutnie lontem o długości 30cm bo ten lont spala się 1cm/1sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...