Skocz do zawartości
  • 0

Czy obłożyć wyrzutnie ?


ponczo12496

Pytanie

Witam
Zakupiłem w tym roku wyrzutnie TXB475 Painting Sky. Pierwszy raz mam do czynienia z wyrzutniami kątowymi dlatego moje pytanie brzmi czy ją obłożyć, aby się nie przewróciła ? Czy jest dość ciężka i nie powinno być problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Radze Tobie obłożyć, rok temu sam obłożyłem cegłami JW59, a są podobne, oraz słyszałem o histori, która opowiada o tym jak kolesiowi przewróciła się wyrzutnia "Festival Day", także kątówki też na wszelki wypadek można obłożyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sugeruję mocowanie WSZYSTKICH wyrzutni do 49sh. Od 49sh wg. uznania. Zwłaszcza jeżeli wyrzutnia odpalana nie jest na twardym i poziomym podłożu. To nic nie kosztuje, a można zaoszczędzić wielu przykrych chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze nigdy tak duża kostka mnie osobiście się nie przewróciła. Więc nie widzę takiego sensu.


Czy jak tobie się nie przewróciła to znaczy, że nie trzeba obkładać? Bo takie tu zauważyłem rozumowanie. 25sh 30mm to jest mała kostka. Duża to są 49sh w układzie I lub 100sh jakiekolwiek.

Z takiego faktu, że jest to kątówka (strzela po 5 na raz, przez co siła wyrzutu przy krawędzi jest bardzo duża). I ma 25 strzałów, przez co masa nie powala. Nie obkładanie jej graniczyło by z głupotą, ponieważ istnieje nie mała szansa, żeby się wywróciła. Dodatkowo wysokość baterii jest podobna do szerokości lub jest nawet większa, więc tak położony środek ciężkości dodatkowo sprzyja przewracaniu.

Warto też zwrócić uwagę co by się stało gdyby jakiś pocisk wywalił w baterii, kraczę trochę ale chyba nie muszę mówić jakie byłyby skutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MPI swoją wypowiedzią sugerujesz, że to że nie obkładam kostek to znaczy że jestem głupi?. Napisałem że nigdy nie obkładam i się nie przewracają i nie widzę sensu wozić ze sobą coś do obkładania tych kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...