Skocz do zawartości
  • 0

Kompletowanie stuffu pirotechnicznego


ambitnypirosympatyk

Pytanie

Witam!
Jestem nowy na tym forum, założyłem sobie tu konto parę dni temu, gdyż jestem sympatykiem fajerwerków wszelkiej maści. Dlatego mam do Was drodzy forumowicze pewne zapytanie. Liczę na Wasze zaangażowanie i pomoc. Zastanawiam się nad zakupem tych oto, przedstawionych w linku poniżej rakiet.

http://www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep/t0519n-small-star-rocket-p-135.html

Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na ich temat? Może znacie je od podszewki, z autopsji. Warto posłuchać wyjadaczy. Natomiast mam jeszcze jeden temat. Bowiem czy Waszym zdaniem mocniejszymi petardami są Achtungi HESTIA o symbolu HE0208, czy może słynne FP3, których opłacalność niewątpliwie bije achtunga na głowę. Jednak uważam, że przy wybuchu achtunga mamy do czynienia z grzmotem rodem z burzy po upalnym tygodniu w czerwcu.

PS Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy post na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jest parę videł tych rakietek na YouTubie
http://www.youtube.com/results?search_query=T0519N+&oq=T0519N+&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0l0l0l306l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0

Miałem je kiedyś w zestawie Family Packing, a potem w Jokerze. Jak na taką wielkość i cenę są jak najbardziej w porządku.

Jeśli chodzi o Achtungi HE0208, to mogą mieć ciutkę lepszy bas od FP3 NEW. Huk jest moim zdaniem porównywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest parę videł tych rakietek na YouTubie
http://www.youtube.com/results?search_query=T0519N+&oq=T0519N+&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0l0l0l306l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0

Miałem je kiedyś w zestawie Family Packing, a potem w Jokerze. Jak na taką wielkość i cenę są jak najbardziej w porządku.

Jeśli chodzi o Achtungi HE0208, to mogą mieć ciutkę lepszy bas od FP3 NEW. Huk jest moim zdaniem porównywalny.


Dziękuję mantis za błyskawiczną odpowiedź. Tez jestem fanem pirotechniki, czy raczej niedzielnym pirotechnikiem? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnośnie rakietek, to Mantis doskonale to ujął.
FP3/New jest w tym roku nie do kupienia po normalnej cenie- importer nie ściągnął kontenera.
FP3/Small są odrobinkę słabsze od Achtungow, ale o wieeeele bardziej opłacalne. Od FP3/New różnią się brakiem flary, huk jest porównywalny.

Pozdrawiam

PS: Wszyscy członkowie zarządu forum są całorocznymi, znającymi się na temacie fanami pirotechniki ;). Część uzytkownikow również. Wiec możesz liczyć na nasza pomoc, zapraszamy przez cały rok B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnośnie rakietek, to Mantis doskonale to ujął.
FP3/New jest w tym roku nie do kupienia po normalnej cenie- importer nie ściągnął kontenera.
FP3/Small są odrobinkę słabsze od Achtungow, ale o wieeeele bardziej opłacalne. Od FP3/New różnią się brakiem flary, huk jest porównywalny.

Pozdrawiam

PS: Wszyscy członkowie zarządu forum są całorocznymi, znającymi się na temacie fanami pirotechniki ;). Część uzytkownikow również. Wiec możesz liczyć na nasza pomoc, zapraszamy przez cały rok B)


Miło to słyszeć, że "jestem w dobrych rękach". Ja też nieprzerwanie od wielu lat pirotechniką się fascynuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Achtung mały z hetsii jest słabszy od fp3new i wiele osób to potwierdzi choćby velibrum, który ma filmy na YT : > FP3new porównywałbym bardziej do HE0008 choć i tu budza się kontrowersje nad większa mocą FP3NEW : ) Rakietki do zabawy jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No niestety ale taka jest prawda, że nowsze petardy są mocniejsze, wg mnie fp3 new jest mocniejsze od achtungów :) wiem bo miałem i jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...